آخرین مهلت شرکت در انتخابات شوراهای دانش آموزی؛ دانش آموزان رای دهید

به گزارش تنها پیامک، تهران (پانا) - بیست و سومین دوره از انتخابات شوراهای دانش آموزی به صورت الکترونیکی و در بستر شبکه آموزشی دانش آموزان (شاد) از روز سه شنبه ششم آبان ماه سال جاری همزمان در سراسر کشور با پیام وزیر آموزش وپرورش راس ساعت 9 صبح آغاز شد و این مهلت تا ساعت 21 امشب 5شنبه 8 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

آخرین مهلت شرکت در انتخابات شوراهای دانش آموزی؛ دانش آموزان رای دهید

بهره مندی از توانمندی و تقویت مسئولیت پذیری در نسل آینده کشور، تحقق شعار دانش آموز محوری و دانش آموز باوری در آموزش و پرورش، تمرین مسولیت پذیری و مشارکت جویی در مدرسه، مشارکت دانش آموزان در تصمیم گیری و تصمیم سازی، تربیت نیروی انسانی و شهروند با بصیرت سیاسی و اجتماعی، تکریم عملی دانش آموزان و استفاده از دیدگاه های آنان در بهبود امور تربیتی و آموزشی مدرسه از جمله اهداف برگزاری شوراهای دانش آموزی است.

علی رمضانی مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی به زمان انتخابات شوراهای دانش آموزی اشاره کرد و به پانا گفت: این دوره از انتخابات به صورت الکترونیکی و در بستر شبکه آموزشی دانش آموزان (شاد) از روز سه شنبه ششم آبان ماه سال جاری همزمان در سراسر کشور با پیام وزیر آموزش وپرورش راس ساعت 9 صبح شروع شد.

همه دانش آموزان تمامی دوره ها از پایه سوم ابتدایی به بالا می توانند مشارکت داشته باشند و به عضویت هیات رئیسه شورای دانش آموزی درآیند. به گفته علی رمضانی، مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی، پیش بینی می شود در این دوره از انتخابات حدود 10 میلیون نفر از دانش آموزان سراسر کشور با شور و اشتیاق مسئولیت پذیری، مهارت اجتماعی و تربیت سیاسی خود را در 100 هزار واحد آموزشی البته از طریق شبکه شاد به نمایش خواهند گذاشت و حدود 750 هزار نفر از داوطلبان را با آرای خود به عضویت شوراهای مدارس در خواهند آورد.

دانش آموزان و مدیران واحدهای آموزشی اپلیکیشن انتخابات شوراهای دانش آموزی مدارس را تا قبل از زمان برگزاری انتخابات در پیام رسان شاد در اختیار داشتند، این دوره از انتخابات از 9 صبح سه شنبه 6 آبان ماه شروع شد و برای اینکه دانش آموزانی که از گوشی اولیای خود استفاده می کنند به مسئله ای برنخورند، زمان رای گیری تا ساعت 21 امشب 5شنبه 8 آبان ماه تمدید شد.

مدیران از طریق دکمه ورود به مدرسه *من* در وسط صفحه اصلی شاد به فضای انتخابات وارد شده و مشخصات داوطلبان را وارد و ثبت کنند.

به دانش آموزان توصیه می شود برای انتخابات از طریق آیکون ورود به مدرسه **من** در وسط صفحه اصلی شاد، اقدام و شروع به رای دادن کنند.

به دلیل تاخیر پیش آماده فرصت انتخابات در روزهای *چهارشنبه و پنجشنبه این هفته نیز برقرار شد و دانش آموزان در این دو روز نیز توانستند در انتخابات شرکت کنند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1300

به "آخرین مهلت شرکت در انتخابات شوراهای دانش آموزی؛ دانش آموزان رای دهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مهلت شرکت در انتخابات شوراهای دانش آموزی؛ دانش آموزان رای دهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید