آقای گوزن به فرانسه و برزیل و کانادا می رود

به گزارش تنها پیامک، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، جشنواره فیلم های خارق العاده استراسبورگ از 14 تا 23 سپتامبر برابر با 23 شهریور تا یکم مهرماه در شهر استراسبورگ فرانسه برگزار می گردد. این دوره یازدهم جشنواره است که بر جدیدترین تولیدات بین المللی تمرکز دارد و شامل ژانرهای مختلفی مثل دلهره، نوآر و کمدی سیاه است.

آقای گوزن به فرانسه و برزیل و کانادا می رود

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

جشنواره استاپ موشن کانادا، از 14 تا 16 سپتامبر برابر با 23 تا 25 شهریورماه در مونترآل کانادا برگزار می گردد. این جشنواره که در سال 2009 راه اندازی شده ادعا دارد که اولین جشنواره ای است که ویژه تکنیک انیمیشن استاپ موشن است. سال جاری دهمین دوره این جشنواره برگزار می گردد.

جشنواره انیمارت برزیل از تاریخ 20 تا 27 سپتامبر برابر با 29 شهریور تا 5 مهر ماه در 3 شهر ریودوژانیرو، سائوپاولو و سائولوییس برگزار می گردد. تمرکز این جشنواره بر کارهای دانشجویی است. سال جاری چهاردهمین دوره از این جشنواره برگزار می گردد.

انیمیشن آقای گوزن که چندی پیش در هشتمین دوره جشنواره ساخالین روسیه مصادف با 2 تا 9 شهریور ماه به نمایش در آمد قرار است در این سه جشنواره حضور پیدا کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 آبان 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 372

به "آقای گوزن به فرانسه و برزیل و کانادا می رود" امتیاز دهید

1 کاربر به "آقای گوزن به فرانسه و برزیل و کانادا می رود" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقای گوزن به فرانسه و برزیل و کانادا می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید