ارتش چین مسئول بیمارستان هزار تختخوابی ویژه درمان کرونا

به گزارش تنها پیامک، ارتش با تشکیل گروهی متشکل از 1400 پرسنل پزشکی از فردا کار درمان و معالجه در بیمارستان تازه تاسیس هوئو شن شان را بر عهده می گیرد.

ارتش چین مسئول بیمارستان هزار تختخوابی ویژه درمان کرونا

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید و از دیوار چین در پکن عبور کنید و به نمایشگاه گوانجو رفته و در خیابانهای شانگهای قدم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل تنها پیامک به نقل از رادیو بین المللی چین، با تصویب شی جین پینگ رئیس کمیسیون نظامی کمیته مرکزی حزب کمونیست چین، ارتش با تشکیل گروهی متشکل از 1400 پرسنل پزشکی از فردا 14 بهمن کار درمان و معالجه در بیمارستان تازه تاسیس هوئو شن شان را بر عهده می گیرد.

این بیمارستان به طور اختصاصی مبتلایان تایید شده به ذات الریه ناشی از کروناویروس جدید را پذیرش می نماید و دارای 1000 تختخواب، بخش مراقبتهای ویژه، بخش بیماران در شرایط بحرانی و شدید و بخشهای آزمایشگاه، آزمایشگاه ویژه و تشخیص رادیولوژی می باشد. 950 پزشک و پرستار با تجربه و پرسنل دیگر از بیمارستانهای نظامی سراسر کشور در این بیمارستان جدید همراه با تعدادی از کارشناسان فرهنگستان پزشکی نظامی چین کار معالجه بیماران، پیشگیری و مهار شیوع کروناویروس جدید و هدایت بیمارستانهای محلی را انجام می دهند.

پیش از ظهر یکشنبه مراسم راه اندازی فعالیت بیمارستان هوئو شن شان در وو هان برگزار گردید. جوئو شیان وانگ شهردار وو هان و بایی جونگ بین معاون فرمانده واحدهای تامین در این مراسم سند انتقال بیمارستان را امضاء کردند که حاکی از تحویل رسمی این بیمارستان به کارمندان و پرسنل پزشکی ارتش آزادیبخش جمهوری خلق چین است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 بهمن 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 626

به "ارتش چین مسئول بیمارستان هزار تختخوابی ویژه درمان کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتش چین مسئول بیمارستان هزار تختخوابی ویژه درمان کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید