از بازنشر مصاحبه جریان ساز پزشک استقلال تا استوری فرهاد مجیدی

به گزارش تنها پیامک، به گزارش خبرنگار مهر، مصدومیت های پرتعداد آبی ها قبل از آغاز دوباره لیگ برتر که به آسیب دیدگی دو بازیکن از ناحیه رباط صلیبی انجامید اتفاقاتی را در این باشگاه رقم زد که قابل پیش بینی نبود.

از بازنشر مصاحبه جریان ساز پزشک استقلال تا استوری فرهاد مجیدی

پاره شدن رباط صلیبی رضا آذری، آسیب دیدگی های فرشید اسماعیلی و میلاد زکی پور و پایان آسیب دیدگی مرتضی تبریزی از ناحیه رباط صلیبی کارد را در تیم پزشکی استقلال به استخوان رساند تا کاسه صبر دکتر ستوده پزشک باتجربه و قدیمی این تیم لبریز شده و با مصاحبه ای جریان ساز، انگشت اتهام را به سوی مربی بدنساز این تیم نشانه رود.

مصاحبه دکتر ستوده که به مذاق کادر فنی آبی ها خوش نیامده بود، دقایقی بعد از انتشار، از کانال باشگاه استقلال حذف شد. اما این تنها واکنش کادر فنی این تیم نبود و واکنش مستقیم فرهاد مجیدی در دفاع از بدنساز خود، انتشار یک استوری بود که طی آن حمایت خود را از بدنسازش گفت.

این حمایت باعث شد تا کادر پزشکی استقلال هم در حمایت از دکتر ستوده خواهان بازنشر دوباره مصاحبه وی در کانال باشگاه استقلال شود تا تعیین شود بین کادر پزشکی و فنی آبی ها بر سر نحوه آماده سازی این تیم اختلاف نظر وجود دارد.

در هفته های اخیر هم تیم پزشکی در خصوص نحوه بدنسازی و بهینه سازی این فرایند توصیه هایی داشت که می توانست از تعداد مصدومان امروز این تیم بکاهد.

تعداد نسبتاً زیاد مصدومان آبی ها در دوران بدنسازی و دیدارهای تدارکاتی نگرانی هایی را ایجاد کرده و کادر فنی و پزشکی این تیم امیدوارند با رسیدن بدن ها به مرز آمادگی از ادامه این فرایند پیشگیری شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1086

به "از بازنشر مصاحبه جریان ساز پزشک استقلال تا استوری فرهاد مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از بازنشر مصاحبه جریان ساز پزشک استقلال تا استوری فرهاد مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید