استاندار تهران: انتخاب فرمانداران و مدیران بومی در اولویت است

به گزارش تنها پیامک، خبرگزاری خبرنگاران- استاندار تهران گفت: فردی که منصوب می شود باید از جنس مردم باشد و انتخاب فرمانداران و مدیران بومی در اولویت است.

استاندار تهران: انتخاب فرمانداران و مدیران بومی در اولویت است

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، محسن منصوری در دیدار با ائمه جمعه استان تهران ضمن بیان حسن تعامل با ائمه جمعه بر مبنای جنبه اعتقادی اضافه کرد: ائمه جمعه امین ترین مشاوران درباره مسائل منطقه ها خود هستند و تصویری که از منطقه ها ارائه می دهند، بهترین تصویر است.

وی گفت: نمی توان تهران را اقتصادی و عمرانی اداره کرد هرچند باید در این زمینه توان گذاشت، اما معادلات در استان تهران فرق دارد و تهران را باید بر مبنای فرمایش های رهبری و واگذاری به گروه های مردمی و شیوه تازه حکمرانی اداره کرد تا مردم وارد عمل شوند.

استاندار تهران اضافه کرد: فردی که منصوب می شود باید از جنس مردم باشد، فرماندار نماینده عالی دولت است و تلاش می کنیم فرماندار بومی، جهادی، پای کار و جوابگوی مردم باشد بنابراین معتقد به حضور مدیر بومی هستیم.

وی با بیان اینکه در سطح استان تهران بعضی از مسائل باید ملی حل شود، گفت: سالانه 250 هزار نفر به جمعیت استان اضافه می شوند یعنی هر سال یک شهرستان تازه و هر 4 سال یک استان در دل استان تهران شکل می گیرد که باید طرحی برای مسائل استان داشت تا مهاجرت از مبدا کنترل و هدایت شود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 8 آذر 1400 بروزرسانی: 8 آذر 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1894

به "استاندار تهران: انتخاب فرمانداران و مدیران بومی در اولویت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار تهران: انتخاب فرمانداران و مدیران بومی در اولویت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید