استعفای نماینده مجلس اروپا به دلیل میهمانی جنسی

به گزارش تنها پیامک، یوژف سایر سیاستمدار اهل مجارستان تنها دو روز پس از اعلام استعفای خود از عضویت در مجلس اروپا پذیرفت که در پارتی جنسی جنجالی اخیر در بروکسل حضور داشته است.

استعفای نماینده مجلس اروپا به دلیل میهمانی جنسی

با ما سفر کنید و با خرید تور اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش یورونیوز، پلیس بروکسل روز آدینه گذشته به محل برگزاری یک پارتی جنسی در طبقه بالای یکی از میکده های این شهر یورش برد. برگزاری این مهمانی که با برقراری روابط جنسی بین شرکت کنندگان همراه بود برخلاف مقررات قرنطینه در پایتخت بلژیک محسوب می شد.

پلیس به همین دلیل 25 نفر از جمله یک نماینده مجلس اروپا را که حالا معین شده یوژف سایر بود دستگیر کرد.

یوژف سایر بابت نقض مقررات قرنطینه که برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا وضع شده عذرخواهی نموده و رفتار خود را غیرمسئولانه خوانده است. علاوه بر این نماینده مجلس اروپا دستکم دو دیپلمات اتحادیه اروپا نیز در این پارتی جنسی حضور داشتند.

یوژف سایر روز یکشنبه اعلام نموده بود که به دلیل فشار روانی ناشی از فعالیت سیاسی تصمیم گرفته است تا از عضویت در مجلس اروپا استعفاء دهد.

او یکی از اعضای ارشد حزب حاکم فیدش در مجارستان به رهبری ویکتور اوربان، نخست وزیر این کشور محسوب می گردد. یوژف سایر، 59 ساله یکی از کسانی است که در نگارش قانون اساسی کنونی مجارستان در سال 2011 نقش داشت.

وی روز آدینه هنگام یورش پلیس بروکسل به محل پارتی جنسی کوشش نموده بود تا از پنجره فرار کند. او استفاده از مواد مخدر در جریان این پارتی جنسی را که بیشتر شرکت کنندگان در آن مرد بودند رد نموده است.

یوژف سایر پس از بازداشت به دلیل اینکه برگه هویتی همراه نداشت به همراه ماموران به خانه خودش انتقال یافت تا هویت او احراز گردد. بنا به گزارشها وی با ارائه گذرنامه دیپلماتیک خود مدعی شده بود که مصونیت دیپلماتیک دارد. یوژف سایر که همسرش یکی از وکلا و قضات سرشناس مجارستان است ضمن عذرخواهی از اعضای خانواده خود از آنها تقاضای بخشش نموده است. یوژف سایر و همسرش یک دختر دارند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1369

به "استعفای نماینده مجلس اروپا به دلیل میهمانی جنسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استعفای نماینده مجلس اروپا به دلیل میهمانی جنسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید