اصولی: موسوی سرپرستی فدراسیون فوتبال را نپذیرفت، دبیرکل به قوت قبل به کارش ادامه خواهد داد

به گزارش تنها پیامک، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت، شهره موسوی مسئولیت سرپرستی این فدراسیون را نپذیرفته است.

اصولی: موسوی سرپرستی فدراسیون فوتبال را نپذیرفت، دبیرکل به قوت قبل به کارش ادامه خواهد داد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، احسان اصولی در حاشیه نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برای تصمیم گیری جهت عزل موقت شهاب الدین عزیزی خادم از ریاست این فدراسیون گفت: ابتدا بابت اینکه خبرنگاران حدود 9 ساعت منتظر ماندند و اذیت شدند، عذرخواهی می کنم. جلسه بسیار طولانی شد و بحث های کارشناسی متعددی داشتیم که بحث عزل موقت شهاب الدین عزیزی خادم بود. بعد از اینکه مستدلات و مباحثی که قبلاً هم گفته شده بود مجدداً طرح شد و عزیزی خادم دفاعیات خودش را ارائه کرد و گفت وگوهایی بین همکاران مطرح شد، رئیس فدراسیون جلسه را بنا به بند اساسنامه ترک کرد و موضوع به رأی گیری گذاشته شد. تعداد نفرات شرکت نماینده در جلسه هشت نفر بودند که به اتفاق آرا به عزل موقت عزیزی خادم رأی قاطع دادند.

وی ادامه داد: بعد از آن درباره انتخاب سرپرست وارد بحث شدیم. نواب اول، دوم و سوم طبق اساسنامه می توانستند جانشین رئیس فدراسیون شوند. نایب رئیس اول و دوم منتخب که نداریم و امروز هم نامه ای از AFC دریافت کردیم که بعداً درباره آن مشروح صحبت خواهیم کرد. خانم موسوی نیز به نوعی مسئولیت سرپرستی فدراسیون را نپذیرفت و با توجه به اینکه در اساسنامه آمده است بعد از نواب رئیس اول، دوم و سوم، باسابقه ترین عضو در هیئت رئیسه می تواند انتخاب گردد، به علت اینکه بقیه اعضای هیئت رئیسه به جهت سابقه عضویت در هیئت رئیسه برابر بودند، موضوع انتخاب سرپرست فدراسیون به شور گذاشته شد و پس از آنالیز در نهایت با اتفاق آرا میرشاد ماجدی به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال انتخاب شد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون خاطر نشان کرد: دبیرکل فدراسیون به قوت قبل به کارش ادامه خواهد داد. اکثریت اعضای هیئت رئیسه به این موضوع تأکید داشتند و ان شاءالله در خدمت ایشان خواهیم بود. در جلسه که بودیم حدس هایی مطرح می شد، ولی با اجماعی که در هیئت رئیسه به وجود آمد بنا شد که اخبار رسمی جلسات هیئت رئیسه را بنده به عرض رسانه ها برسانم.

اصولی درباره زمان برگزاری مجمع توضیح داد: این مسائل را به زودی خدمت رسانه ها اعلام می کنیم. ما اردیبهشت ماه را در گذشته مشخص نموده بودیم، ولی براساس تشریفاتی باید موضوع دستورجلسه تغییراتی داشته باشد و براساس اساسنامه برای این کار اقدام خواهیم کرد. در اولین فرصت کوشش می کنیم مجمع را تشکیل دهیم و بحث عزل موقت را به رأی مجمع بگذاریم و مشخص نماینده نهایی مجمع عمومی فدراسیون خواهد بود.

وی در واکنش به این موضوع که یکسری از افراد به عنوان مشاور حقوقی و دستیار به همراه عزیزی خادم به فدراسیون آمدند و تکلیف آنها چه می گردد، گفت: این موضوع را باید سرپرست فدراسیون و هیئت رئیسه تصمیم گیری نمایند. ما کار را ادامه خواهیم داد. همه مسائل تصمیم گیری می گردد و در این دوران گذار فدراسیون یک دیدگاه مدیریت جدیدی را تجربه خواهد نمود و براساس آن تصمیمات لازم گرفته می گردد.

اصولی در پاسخ به این پرسش که برای فعالیت های کمیته اخلاق تصمیم گیری خواهد شد، عنوان نمود: اجازه دهید در یک زمان دیگری من خدمت همه رسانه ها خواهم بود.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با چه هدفی اقدام به عزل رئیس فدراسیون فوتبال گرفت، اعلام کرد: آن اختیاری که به نمایندگی از مجمع به اعضای هیئت رئیسه داده شده بود، این بود که هر کجا که اعضای هیئت رئیسه انحرافی را مشاهده کردند براساس اختیارات شان ورود نمایند و می توانند به نوعی با استفاده از خردجمعی الگویی برای فضای مدیریتی ورزش کشور باشند. ان شاءالله پیغام این اقدام که با اتکا به خردجمعی و در چارچوب قانون بود، به گوش همه برسد. من همین جا می گویم که به حدس ها کاری نداشته باشید و اجازه دهید از مبادی رسمی فدراسیون فوتبال و بنده مسائل را بازگو کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 فروردین 1401 بروزرسانی: 23 فروردین 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2036

به "اصولی: موسوی سرپرستی فدراسیون فوتبال را نپذیرفت، دبیرکل به قوت قبل به کارش ادامه خواهد داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصولی: موسوی سرپرستی فدراسیون فوتبال را نپذیرفت، دبیرکل به قوت قبل به کارش ادامه خواهد داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید