اطلاعیه عجیب نساجی، مسئولیت کرونایی شدن پرسپولیسی ها را نمی پذیریم!

به گزارش تنها پیامک، باشگاه نساجی در آستانه ملاقات با پرسپولیس در اطلاعیه ای نوشت: اگر بعد از بازی مسئله ای بابت ویروس کرونا متوجه باشگاه پرسپولیس گردد، هیچ مسئولیتی بر عهده مدیریت و کادر پزشکی باشگاه نساجی نیست.

اطلاعیه عجیب نساجی، مسئولیت کرونایی شدن پرسپولیسی ها را نمی پذیریم!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، احتمالاً اهالی فوتبال ایران از شرایط ویژه کرونایی در کشور و همچنین مسائل به وجود آمده برای تیم فوتبال نساجی مازندران آگاه هستند که بلافاصله و طبق پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های ستاد مبارزه با کرونا، بازیکنان مبتلا به ویروس کرونا را از تیم جدا نموده و قرنطینه شدند تا خطری نماینده فوتبال در لیگ قهرمانان آسیا را تهدید نکند و بازیکنان پرسپولیس با سلامتی کامل به کشور هند اعزام شوند.

گفتنی است از همه بازیکنان نیز تست دوم و سوم گرفته شد تا احتمال بروز مشکل به حداقل برسد. اگرچه طبق نظر کارشناسان و متخصصان این بازی باید لغو می شد اما سازمان محترم لیگ و ستاد ملی مبارزه با کرونا در ورزش تاکید به انجام این بازی در چنین شرایط ویژه ای دارد و ما، در باشگاه نساجی مثل همواره به قانون احترام می گذاریم و برای انجام بازی به تهران آمدیم.

با توجه به اقدامات اجرا شده از سوی باشگاه نساجی، اگر بعد از بازی مسئله ای بابت ویروس کرونا متوجه باشگاه پرسپولیس گردد، هیچ مسئولیتی بر عهده مدیریت و کادر پزشکی باشگاه نساجی نیست و تیم نساجی تمامی تدابیر لازم را انجام داده و با توجه به برنامه ریزی سازمان محترم لیگ، به میدان می رویم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1623

به "اطلاعیه عجیب نساجی، مسئولیت کرونایی شدن پرسپولیسی ها را نمی پذیریم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه عجیب نساجی، مسئولیت کرونایی شدن پرسپولیسی ها را نمی پذیریم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید