امتیاز میزبانی تیم فجر در آستانه سلب شدن

به گزارش تنها پیامک، به گزارش خبرنگاران، براساس شنیده ها از یک منبع موثق سازمان لیگ فوتبال ایران با توجه به شرایط نابسامان میزبانی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در کوشش است تا امتیاز میزبانی را از فجر شهید سپاسی شیراز بگیرد.

امتیاز میزبانی تیم فجر در آستانه سلب شدن

با توجه به شرایط بد زمین استادیوم حافظیه و گلایه تمامی تیم های که در این استادیوم به مصاف فجر شهید سپاسی رفته اند سازمان لیگ در نامه ای به باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز درخواست نموده تا زمین استادیوم برای میزبانی در بازی های آینده را اعلام کند.

این در حالی است که از راهروهای سازمان لیگ خبر رسیده که این سازمان با برگزاری بازی در استادیوم حافظیه مخالف بوده و این استادیوم را تأیید نمی نماید.

همه چیز به مسئولان فارس برمی گردد

سرپرست باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز در گفت وگو با خبرنگاران گفت: با توجه به درخواست های مکرر باشگاه فجر شهید سپاسی مبنی بر بهبود شرایط استادیوم فجر اکنون منتظر هستیم که مسئولان فارس برای حفظ امتیاز میزبانی کوشش نمایند.

امیرحسین جوانی ادامه داد: براساس نامه سازمان لیگ باشگاه باید استادیوم مورد تأیید سازمان را برای میزبانی در بازی های پیش رو تعیین کند و اگر باشگاه این کار را انجام نداد سازمان لیگ نسبت به انتخاب زمین اقدام می نماید.

وی اضافه نمود: طی تمامی هفته هایی که فجر در نیم فصل اول میزبان بود تیم های مهمان از شرایط زمین گلایه مند بودند و گزارش خرابی زمین به سازمان لیگ ارسال شده ولی در کوشش هستیم تا امتیاز میزبانی برای فارس همچنان حفظ گردد.

جوانی در پاسخ به این سوال که آیا استادیوم پارس آماده میزبانی از مسابقات لیگ برتر است نیز گفت: این استادیوم تا سال دیگر آمده خواهد شد این در حالی است که برخلاف وعده مدیرکل سابق ورزش و جوانان فارس این استادیوم در دی ماه آماده نشد.

سرپرست فجر شهید سپاسی شیراز ادامه داد: پیمانکار این استادیوم عنوان نموده است که استادیوم پارس تا سال آینده آماده می گردد و مسائل زیرساختی و اساسی در این استادیوم نظیر سیستم گرمایش و سرمایش و زمین و… همچنان پابرجاست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2223

به "امتیاز میزبانی تیم فجر در آستانه سلب شدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امتیاز میزبانی تیم فجر در آستانه سلب شدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید