تور اروپا ارزان: انتقاد WHO از لغو محدودیتهای کرونایی در کشورهای اروپایی

به گزارش تنها پیامک، تهران (پانا) - سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفت کشورهای اروپایی شاهد افزایش موارد ابتلا به کووید-19 هستند چرا که خیلی زود به لغو محدودیت های کرونایی اقدام کردند.

تور اروپا ارزان: انتقاد WHO از لغو محدودیتهای کرونایی در کشورهای اروپایی

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش ایسنا، هانس کلوگه، مدیر اروپایی سازمان جهانی بهداشت در یک نشست خبری گفت: کشورهای اروپایی که در حال حاضر افزایش موارد ابتلا به کووید-19 را تجربه می نمایند، تا حدودی به علت برداشتن زودهنگام محدودیت های کرونایی دچار این شرایط شده اند.

بعلاوه افزایش موارد ابتلا به کووید-19 در اروپا، ناشی از شیوع زیر سویه BA.2، نگرانیهایی را در خصوص افزایش احتمالی موارد ابتلا در ایالات متحده به همراه داشته است. پیش از این آنتونی فائوچی، مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی ایالات متحده در اظهاراتی گفته بود که اگرچه ممکن است موارد ابتلا افزایش یابد، این افزایش ممکن است با رشد قابل توجهی موارد بستری در بیمارستان یا مرگ همراه نباشد.

مدیر اروپایی سازمان جهانی بهداشت اضافه نمود: آنچه ما شاهد هستیم این است که 18 کشور از 53 کشور در این منطقه با افزایش موارد ابتلا به کووید-19 طی یک هفته گذشته روبرو بوده اند. با این حال موارد مرگ و میر هنوز فرایند کاهشی دارد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2285

به "تور اروپا ارزان: انتقاد WHO از لغو محدودیتهای کرونایی در کشورهای اروپایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور اروپا ارزان: انتقاد WHO از لغو محدودیتهای کرونایی در کشورهای اروپایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید