اهداف رزمایش مشترک ایران، روسیه و چین محقق شد

به گزارش تنها پیامک، فرمانده منطقه سوم نبوت نیروی دریایی ایران، با اشاره به برگزاری رزمایش مشترک ایران، روسیه و چین در شمال اقیانوس هند و دریای عمان، این رزمایش را رزمایشی موفقی دانست که به اهداف از پیش معین شده خود دست پیدا نموده است.

اهداف رزمایش مشترک ایران، روسیه و چین محقق شد

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید.

به گزارش گروه سیاسی تنها پیامک، امیر دریادار دوم عرشه مصطفی تاج الدین، در مصاحبه با رادیو تبادل نظر، با اشاره به اهمیت شمال اقیانوس هند و صندلی آن در تعاملات منطقه ای و تبادلات تجاری توضیح داد: با توجه به این اهمیت بسیار مهم است که در آنجا امنیت پایدارویژه ای ایجاد گردد و این امنیت پایدار با حضور کشور های منطقه و کسانی که در عرصه دریا به توانمندی های خوبی دست پیدا نموده اند محقق می گردد.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی کوشش نموده که ایران در تمام ابعاد در انزوا قرار بگیرد، ولی در این زمینه از جمله موضوع دریا به هدف خود دست پیدا ننموده است، ادامه داد: در دریا شرایط برای حضور در عرصه بین المللی با خشکی متفاوت است و برای این حضور باید از وسایل پیشرفته استفاده کرد و در عرصه تکنولوژی در صندلی خوبی قرار داشت تا بتوان حضوری قوی داشت.

فرمانده منطقه سوم نبوت نیروی دریایی ایران با اشاره به حضور پیروز ایران در رزمایش مورد اشاره گفت::نیرو های ایرانی در این رزمایش با دقت و حرفه ای گری تمرینات را انجام دادند پیروزیت را از خود به نمایش گذاشتند.

امیر دریادار دوم عرشه مصطفی تاج الدین با اشاره به خودکفایی ایران در عرصه دریا توضیح داد: ما در حال حاضر می توانیم در عرصه دریا با کشور های مختلف رقابت کنیم چرا که با همت متخصصان کشورمان توانسته ایم به پیشرفت های خوبی در این زمینه دست پیدا کنیم.

وی همچنین با اشاره به ناخشنودی بعضی کشور ها از انجام رزمایش مشترک بین ایران، روسیه و چین گفت: این ناخشنودی آن ها نشانگر پیروزیت ما در این عرصه بوده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 590

به "اهداف رزمایش مشترک ایران، روسیه و چین محقق شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهداف رزمایش مشترک ایران، روسیه و چین محقق شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید