اهدای دومین محموله تجهیزات پزشکی اتاق ایلام به دانشگاه علوم پزشکی

به گزارش تنها پیامک، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام با اشاره به اهدای دومین محموله 25 هزار قلمی تجهیزات پزشکی و درمانی به دانشگاه علوم پزشکی این استان گفت: این محموله شامل دستگاه تنفس مصنوعی، ماسک، ست لباس حفاظتی، دستکش جراحی و دیگر وسایل مایحتاج مورد احتیاج برای مقابله با ویروس کرونا است.

اهدای دومین محموله تجهیزات پزشکی اتاق ایلام به دانشگاه علوم پزشکی

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مهاجرت از طریق تحصیل به انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

شعبان فروتن در آیین واگذاری این تجهیزات پزشکی ادامه داد: این تعداد تجهیزات پزشکی با اعتباری معادل 5 میلیارد ریال و با همکاری اتاق بازرگانی ایلام و کمپین نفس خریداری شده است.

رئیس اتاق ایلام اظهار داشت: پیش ازاین نیز اولین محموله 17 هزار قلمی تجهیزات پزشکی شامل دستگاه دیالیز، دستگاه پالس اکسی متر ثابت، پالس اکسی متر انگشتی، ماسک، شیلد، ست لباس حفاظتی، تب سنج، عینک محافظ، دستکش جراحی، دستگاه تنفس مصنوعی و دستگاه نوار قلب و محلول ضدعفونی کننده به دانشگاه علوم پزشکی تحویل شد.

فروتن اضافه نمود: افزون بر این و در چهار مرحله کار ضدعفونی کردن محوطه مرز بین المللی مهران، غرفه های تجاری، ساختمان گمرکی و دفاتر کاری و گیت های ورودی و خروجی در مرز بین المللی مهران و توزیع آب ژاول ویژه ضدعفونی سطوح در بین مردم مهران نیز صورت گرفته است.

او تأکید کرد: توزیع این تجهیزات پزشکی و درمانی در راستای مسئولیت اجتماعی اتاق بازرگانی ایلام بوده و همچنان تداوم خواهد داشت.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 5 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1101

به "اهدای دومین محموله تجهیزات پزشکی اتاق ایلام به دانشگاه علوم پزشکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهدای دومین محموله تجهیزات پزشکی اتاق ایلام به دانشگاه علوم پزشکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید