بازیکن مورد نظر پرسپولیس به کمیته انضباطی باشگاه فولاد احضار شد

به گزارش تنها پیامک، به گزارش خبرنگاران، از مدت ها پیش به صراحت اعلام شده بود که باشگاه پرسپولیس تهران برای تقویت تیم خود، سینا مریدی هافبک دفاعی تیم فولاد خوزستان را برای خرید در جابجایی نیم فصل هدف قرار داده است این در حالی که است که افشین قطبی سرمربی تیم بزرگسالان فولاد و مسئولان باشگاه فولاد خوزستان با قاطعیت اعلام کردند که این بازیکن خوزستانی فروشی نیست.

بازیکن مورد نظر پرسپولیس به کمیته انضباطی باشگاه فولاد احضار شد

سینا مریدی از محصولات آموزشگاه باشگاه فولاد خوزستان است که در یک سال اخیر به مرز شکوفایی رسیده است و بازی های خوبی در ترکیب فولاد به نمایش گذاشته است.

در همین زمینه با شروع تمرینات تیم فولاد خوزستان برای نیم فصل دوم این بازیکن به بهانه امتحانات دانشگاه از حضور در تمرینات آماده سازی تیمش سر باز زده است تا شائبه تمایل این بازیکن و تماس های گاه و بیگاه بعضی افراد برای حضور این بازیکن در تیم فوتبال پرسپولیس تهران واقعیت بیشتری به خود بگیرد.

اکنون باشگاه فولاد خوزستان اعلام نموده است: در راستای گزارش مدیر تیم بزرگسالان فولاد خوزستان مبنی بر غیبت غیرموجه سینا مریدی در جریان تمرینات و اردوی آماده سازی این تیم در جزیره کیش و همچنین سایر موارد مطروحه، این بازیکن توسط کمیته انضباطی باشگاه فولاد خوزستان احضار گشت. بدیهی است تصمیم متخذه در این خصوص به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال منعکس خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 خرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 104

به "بازیکن مورد نظر پرسپولیس به کمیته انضباطی باشگاه فولاد احضار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن مورد نظر پرسپولیس به کمیته انضباطی باشگاه فولاد احضار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید