باید ثابت نمایند که من دلالم، داور و مدیرعامل نفت آبادان از اندیمشک بودند

به گزارش تنها پیامک، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: عده ای امروز من را دلال خطاب کردند و باید ثابت نمایند که من دلال هستم.

باید ثابت نمایند که من دلالم، داور و مدیرعامل نفت آبادان از اندیمشک بودند

به گزارش خبرنگاران - منطقه خوزستان، داریوش یزدی در نشست خبری بعد از بازی با نفت آبادان در جام حذفی فوتبال، اظهار کرد: به نفت آبادان تبریک می گویم که به مرحله بعد صعود کرد. من از باخت متاثر هستم. به نظر من نباید درخصوص مسائل فنی این بازی صحبت کرد و باید درباره مسائلی که در فوتبال رخ می دهد و هیچ کسی بر آن نظارت نمی کند و کسی هم پاسخگو نیست، صحبت کنیم.

وی ادامه داد: از روزی که سرمربی تیم شدم، عده ای هستند که خودشان را منتسب به تیم می دانند و متاسفانه از روز اول برای کار ما چالش درست نموده اند. همین ها امروز من را دلال خطاب کردند و باید ثابت نمایند که من دلال هستم. آن هم داریوش یزدی که در این فوتبال با صداقت کار نموده و اجازه نداده است که کسی به کارش ورود کند. اگر آن ها ثابت کردند که من دلال هستم، برای همیشه از فوتبال می روم و اگر ثابت نکردند، باید تا آخر پای حرفشان بایستند و من هم تا آخر دنبال این موضوع هستم.

یزدی اضافه کرد: همچنین به گوش من رسیده است که یکسری از دوستان ما که بیکار هستند، از روز اول به این عده خوراک می دهند و باتوجه به این که تیم ندارند هزینه می نمایند تا تیم بگیرند که این تیم هم می تواند استقلال خوزستان باشد ولی این کار به چه قیمتی است؟ آنالیز حساب ها کار سختی نیست. حساب من و آن کسانی که من را دلال خطاب می نمایند چک نمایند تا معین شود دلال چه کسی است. شب گذشته به سرپرست، کادر فنی و بازیکنان ما توهین کردند و ما باید با چه تمرکزی وارد بازی شویم. هر زمان در اهواز بازی داریم این کار را می نمایند. ما خیلی مقاومت می کنیم ولی بایکنان ما جوان هستند و تمرکز خود را از دست می دهد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در ادامه گفت: موضوع بعدی این است که برای این بازی حساس و داربی، داوری را انتخاب می نمایند که تاکنون سوت نزده و متولد اندیشمک و منتسب به شهری است که مدیرعامل نفت آبادان هم از آن شهر است و مگر می شود من این موضوع را بدانم ولی فدراسیون نداند؟ آیا داربی یک داور باتجربه را نمی طلبید؟

یزدی گفت: ما دو بر صغر از حریف پیش افتادیم و بازی یک طرفه و تاکتیکی از سوی ما دنبال می شد ولی آن پنالتی، آب سردی روی نفرات ما بود و داور بازی این پنالتی بازی را از چنگ ما در آورد. بعد هم که باید یک ضربه پنالتی به سود ما اعلام می شد که داور آن را نگرفت و از آن گذشت. بارها شنیده اید که گفته می شود کرار بازیکنی است که داور را فریب می دهد که امروز هم داور را فریب داد، البته من معتقدم که داور این بار فریب نخورد و چیز دیگری است که اگر آن چه ما فکر می کنیم، درست باشد باید فاتحه این فوتبال را خواند.

وی اعلام کرد: داریوش یزدی تا آخرین دقیقه ای که در فوتبال است، دنبال اجرای عدالت و صداقت است و هر کسی می تواند خلاف این را ثابت کند، جلو بیاید. من می گویم استقلال خوزستان طرفدار آن چنانی ندارد و یک عده انگشت شمار طرفدار دارد که از روز اول برای من مربی چالش درست می نمایند. دوستان در سال های گذشته با این عده سازش نادرست داشتند و همین باعث گردیده که این عده متوقع شوند و خود را مالک تیم بدانند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: تحقیق کنید که این ها چه بلایی را سر تیم می آورند. درآمد این عده از بازیکنان و مربیان هم بیشتر است. امیدوارم این اتفاقات در فوتبال کم شود. این موضعو به یک عزم ملی احتیاج دارد و همه باید یاری نمایند تا پاکسازی شود.

وی مطرح نمود: از این باخت ناراحتم ولی خیلی برای جام حذفی برنامه نداشتیم و می خواستیم به بازیکنانی که در لیگ کمتر فرصت بازی رسیده بود، بازی دهیم. باید روی لیگ تمرکز کنیم و امیدوارم که بتوانیم جبران کنیم. تیم های داریوش یزدی هیچ وقت در طول یک فصل، در دو بازی، 11 گل دریافت نگرده بودند که این علت های مختلفی دارد و یک بخش آن بیرونی است که به آن نیز اشاره کردم، بخش هم به ما بر می شود که دنبال برطرف آن هستیم. هر چند داور ضعیف و قضاوت یک جانبه داشت ولی باید توانایی مقابله با حریف و داور را داشته باشیم و باید روی این بخش کار کنیم.

یزدی در پاسخ به این سوال که منظور شما از مربیان بیکار ویسی و پورموسوی است؟ گفت: اگر شما می دانید این آقایان هستند و می توانید ثابت کنید که بگویید. برای ما که هنوز جای ابهام دارد و در حال رصد هستیم. مربیان زیادی در ایران بیکار هستند و این دو مربی هم می توانند جزو آن خیلی ها باشند، نه این که حتما خود این دو مربی باشند. باشگاه ما به یک چیزهایی رسیده است ولی هنوز اکمل نگردیده است. فکر می کنم شما چیزهایی می دانید و اگر اطلاعاتی دارید بگویید تا شما را به کمیته امنیت باشگاه معرفی کنم و کدهایی به ما بدهید.

وی در سرانجام اظهار کرد: تمرین شب گذشته ما به دلیل درگیری فیزیکی این عده با سرپرست تیم، نیمه تمام ماند. این درگیری تمرکز تیم و بازیکنان ما را برهم زد. هر چه فکر می کنم جز همین چیزهایی که به آن اشاره کردم، چیز دیگری به عقلم نمی رسد و قطعا بخش زیادی از باخت ما فنی نبود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 بهمن 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 27

به "باید ثابت نمایند که من دلالم، داور و مدیرعامل نفت آبادان از اندیمشک بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید ثابت نمایند که من دلالم، داور و مدیرعامل نفت آبادان از اندیمشک بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید