با عملکرد تیم فرهاد مجیدی به آینده استقلال امیدوار شدم

به گزارش تنها پیامک، تهران (پانا) - پیشکسوت استقلال معتقد است با نمایشی که این تیم در دو هفته ابتدایی داشته، می توان به آینده امیدوار بود.

با عملکرد تیم فرهاد مجیدی به آینده استقلال امیدوار شدم

بهتاش فریبا در گفت وگو با پانا، درباره عملکرد استقلال مقابل ذوب آهن در هفته دوم لیگ برتر گفت: استقلال مقابل ذوب آهن خیلی خوب بازی کرد، تیم به خصوص در خط دفاع عملکرد قابل قبولی از خودش نشان داد، البته ذوب آهن هم بازی خوبی ارائه داد. ذوب آهن و استقلال دو حریف جدی و قدیمی یکدیگر هستند بنابراین هر دو تیم تلاش کردند تا برنده این دیدار باشند، بازی اصلا راحت نبود. نیمه اول در اختیار استقلال بود و در نیمه دوم ذوب آهن جلو آمد. استقلال نسبت به بازی اول خیلی خوب ظاهر شد ، با عملکرد تیم فرهاد مجیدی، به آینده استقلال امیدوار شدیم. اگر با همین فرمان جلو برود قطعا شرایط خوبی پیدا خواهد کرد.

وی به تغییرات استقلال نسبت به هفته اول اشاره کرد و گفت: استقلال در بازی اول با یک تغییر وارد زمین شد و آن هم حضور کوین یامگا بود. این بازیکن بسیار باتجربه بود و بسیار کارش را خوب انجام داد. ابتدا گفته بودند او دفاع راست است اما فرم بازی او به دفاع راست نمی خورد. این بازیکن کم کم خودش را به دروازه حریف نزدیک کرد و بسیار باتجربه و حساب شده بازی می کرد. البته نمی توان با یک بازی او را قضاوت کرد؛ تا به این جای کار بازیکن قابل قبولی بوده و امیدوارم این فرایند ادامه پیدا کند.

فریبا به عملکرد کادر فنی و تعویض های که صورت گرفت اشاره کرد و گفت: به نظرم کادر فنی هم در این دیدار نمره قبولی گرفت. ذوبی ها در فاز حمله بودند و استقلال نیاز به یک هافبک داشت، کادر فنی این موضوع را به خوبی درک کرد و تصمیم گرفت سعید مهری را به ترکیب اضافه کند. آنها بسیار تصمیم درستی گرفتند چرا که این بازیکن توانست چندین توپ خوب از بازیکنان بگیرد. به نظرم بازی برابر ذوب آهن به لحاظ فنی بسیار خوب بود و بازی فیزیکی بود و سرعت بالایی هم داشت.

وی افزود: به نظرم در این دیدار استقلال بسیار خوب بازی کرد و کم نقص ظاهر شد. بازیکنانی که در زمین حضور داشتند بسیار خوب عمل کردند اما متاسفانه تیم روی نیمکت آرامش بیشتری نیاز داریم. البته فرصت های گلزنی زیادی را هم از دست دادیم که اگر این اشتباهات قرار باشد در بازی های بزرگ هم تکرار شود یقه تیم را خواهد گرفت. متاسفانه تنها نقطه ضعف بازی شلوغی نیمکت بود که امیدواریم این ضعف نیز در آینده برطرف شود.

فریبا تاکید کرد: استقلال در دو بازی هفته اول به پیروزی رسیده و طبیعتا با این شرایط روحیه بازیکنان بالا رفته است. در دیدار با ذوب آهن استقلال سرتر بود و همین موضوع باعث شده بود آنها به لحاظ روحی روانی شرایط بهتری داشته باشند. امیدواریم تیم بتواند همین فرایند را ادامه دهد. تیم هااز حالا به بعد روی یامگا تمرکز بیشتری خواهند داشت و این بازیکن باید دقت اش را بالا ببرد تا حریفان او را آنالیز نکنند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 آذر 1400 بروزرسانی: 18 آذر 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1904

به "با عملکرد تیم فرهاد مجیدی به آینده استقلال امیدوار شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با عملکرد تیم فرهاد مجیدی به آینده استقلال امیدوار شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید