آنالیز عملکرد لژیونرهای فوتبال ایران؛ گلزنی رضایی مقابل یوپن، پیروزی ری آوه در حضور طارمی

به گزارش تنها پیامک، هفته پانزدهم لیگ فوتبال بلژیک یوپن در حضور 84 دقیقه ای ابراهیمی و غیاب عزت اللهی به مصاف با شارلوا رفت.شارلوا پیروز شد با گل دقیقه 83 کاوه رضایی مهاجم ایرانی تیمش با نتیجه1 بر صفر یوپن را شکست دهد

آنالیز عملکرد لژیونرهای فوتبال ایران؛ گلزنی رضایی مقابل یوپن، پیروزی ری آوه در حضور طارمی

لژیونرهای فوتبال ایران عملکرد متفاوتی در بازی های امشب تیم هایشان داشتند.

به گزارش ایلنا، عملکرد لژیونرهای ایران در بازی های امشب تیم هایشان به توضیح زیر است: فزونی انگولشتات در شب درخشش اکرت، پیروزی لوکوموتیو در شب نیمکت نشینی محرمی، باخت آوس در حضور60 دقیقه ای محمدی، شکست استانبول اسپور در حضور 90 دقیقه ای صیادمنش، تساوی واراژدین در حضور45 دقیقه ای مهدی خانی، فزونی ری آوه در حضور 9 دقیقه ای طارمی، باخت هال سیتی در شب نیمکت نشینی تفضلی، پیروزی شارلوا مقابل یوپن با گل کاوه رضایی و پیوستن صیادمنش، یونس دلفی، مهدی مهدی خانی سه لژیونر ایرانی لیگ های ترکیه، بلژیک، کرواسی به اردوی تیم امید در کشور اندونزی پس از بازی های امشب را نام برد.

پیروزی شارلوا با گل رضایی

هفته پانزدهم لیگ فوتبال بلژیک یوپن در حضور 84 دقیقه ای ابراهیمی و غیاب عزت اللهی به مصاف با شارلوا رفت.شارلوا پیروز شد با گل دقیقه 83 کاوه رضایی مهاجم ایرانی تیمش با نتیجه1 بر صفر یوپن را شکست دهد.علی قلی زاده در این ملاقات 74 دقیقه برای شارلوا به میدان رفت و یونس دلفی دیگر بازیکن ایرانی شارلوا در این ملاقات غایب بود.در سرانجام شارلوا با این برد 25 امتیازی و در رده چهارم جدول و یوپن نیز 16 امتیازی و در رده دوازدهم جدول لیگ بلژیک نهاده شدند.

پیروزی انگولشتات با درخشش اکرت

هفته پانزدهم لیگ دسته دو فوتبال آلمان انگولشتات در مصاف با زوآیسکا با نتیجه 4 بر 2 به پیروزی رسید.دنیس اکرت مهاجم ایرانی آلمانی انگولشتات 87دقیقه برای تیمش به میدان رفت و پیروز شد تا 2 گل از 4 گل تیمش را به ثمر برساند انگلوشتات با این تیجه 28 امتیازی شد و در رده دوم جدول رده بندی نهاده شد.

فزونی لوکوموتیو در شب نیمکت نشینی محرمی

در هفته پانزدهم فوتبال کرواسی لوکوموتیوزاگرب در شب نیمکت نشینی صادق محرمی مدافع ایرانی تیمش به مصاف اینتر زاپریشیچ رفت این ملاقات در نهایت با نتیجه 3بر صفر و به سود لوکوموتیو به سرانجام رسید.لوکوموتیو با این پیروزی 25 امتیازی شد و در رده سوم جدول نهاده شد.

شکست آوس در حضور 60 دقیقه ای محمدی

هفته یازدهم فوتبال پرتغال تیم آوس در حضور 60 دقیقه ای مهرداد محمدی مهاجم ایرانی تیمش مقابل گیل وسنته با نتیجه 2 بر 1 متوقف شد. محمدی در سرانجام نمره 6.5 را دریافت کرد همچنین آوس با این باخت 3 امتیازی و در رده هیجدهم جدول نهاده شد.

شکست هال سیتی در شب نیمکت نشینی تفضلی

هفته شانزدهم چمپیونشیپ هال سیتی در شب نیمکت نشینی رایان تفضلی مدافع ایرانی تیمش به مصاف ونست برومویچ رفت این ملاقات در نهایت با نتیجه 1 بر صفر و به سود تیم برومویچ به سرانجام رسید. هال سیتی با این نتیجه 22 امتیازی و در رده دوازدهم جدول نهاده شد.

پیروزی ری آوه در حضور 9 دقیقه ای مهدی طارمی

هفته یازدهم لیگ فوتبال پرتغال ری آوه در حضور دقیقه ای مهدی طارمی مهاجم ایرانی این تیم به مصاف با ویتوریا ستوبال با نتیجه 1 بر صفر به پیروزی دست یافت. طارمی در این ملاقات نمره 6.5 را دریافت کرد، همچنین ری آوه با این نتیجه 15 امتیازی شد و در رده هفتم جدول نهاده شد.

شکست استانبول اسپور در حضور 90 دقیقه ای صیادمنش

هفته یازدهم لیگ ترکیه استانبول اسپور در حضور90 دقیقه ای اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی تیمش مقابل منمن اسپور 2 بر1 باخت.استانبول اسپور با این نتیجه 12 امتیازی شد ودر رده دوازدهم جدول نهاده شد.

تساوی واراژدین در حضور 45 دقیقه ای مهدی خانی

هفته پانزدهم لیگ کرواسی واراژدین درحضور 45دقیقه ای در مهدی مهدی خانی مهاجم ایرانی این تیم در مصاف با اسلاون بلوپو رفت این ملاقات درنهایت به تساوی بدون گل رسید. واراژدین با این نتیجه 12امتیازی شد و در رده دهم جدول نهاده شد.

پیوستن دلفی، صیادمنش، مهدی خانی به اردوی تیم امید

یونس دلفی، اللهیار صیادمنش و مهدی مهدی خانی 3 بازیکن شاغل در لیگ های بلژیک، ترکیه و کرواسی مستقیما راهی جاکارتا خواهند شد تا در اندونزی به اردوی تیم امید ملحق شوند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 12 دی 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 537

به "آنالیز عملکرد لژیونرهای فوتبال ایران؛ گلزنی رضایی مقابل یوپن، پیروزی ری آوه در حضور طارمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز عملکرد لژیونرهای فوتبال ایران؛ گلزنی رضایی مقابل یوپن، پیروزی ری آوه در حضور طارمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید