برنامه روز اول نمایش فیلم های جشنواره فیلم موج کیش اعلام شد

به گزارش تنها پیامک، تهران (پانا) - از امروز آدینه یکم اسفندماه سالن خوارزمی و ابن سینا در جزیره کیش فیلم های چهارمین جشنواره بین المللی فیلم موج کیش را نمایش می دهند.

برنامه روز اول نمایش فیلم های جشنواره فیلم موج کیش اعلام شد

به گزارش روابط عمومی چهارمین جشنواره بین المللی فیلم موج کیش، چهارمین جشنواره بین المللی فیلم موج کیش روز گذشته 30 بهمن ماه در جزیره کیش افتتاح شد و از امروز آدینه 1 اسفندماه نمایش فیلم ها در این جزیره شروع می گردد.

قرار است 41 فیلم در بخش ملی و 20 فیلم در بخش بین الملل که به داوری نهایی رسیده بودند در سه سانس و در 2 سالن خوارزمی و ابن سینا جزیره کیش به نمایش درآیند.

سالن خوارزمی میزبان 7 فیلم داستانی و 9 مستند

مستند برج رادکان به کارگردانی احسان ملازاده و حجت حیدری از ایران، داستانی نیروانا به کارگردانی ریچارد فرماندار اووسو از غنا، داستانی تابوت ساز به کارگردانی امیر کرمی از ایران و مستند داستان هایی از جذام و امید به کارگردانی آلبرتو پلا مونفورت از اسپانیا در سانس اول یعنی 10:30 در سالن خوارزمی نمایش داده می شوند.

این سالن سانس دوم یعنی 16 را میزبان مستند لا ترافیوکا یک نمایش 1.5 میلیارد دلاری به کارگردانی آرتوروپولیدوگارسیا از مکزیک، داستانی زوزه مرد به کارگردانی رضا گمینی از ایران، مستند ترال به کارگردانی حجت الله عدالت پناه از ایران، داستانی جزیره کاپری به کارگردانی مانس برتاس از سوئد، مستند اسفوماتو به کارگردانی امیرعلی میر دریکوند از ایران و مستند رقصی برای مرگ به کارگردان زانیار عزیزی از ایران است.

مستند لنه 1927 بندرعباس به کارگردانی بهروز عباسی از ایران، داستانی بافته ها به کارگردانی اسماعیل دایرکی از سوریه، مستند راه دریا کدوم وره؟ به کارگردانی محمد علیمرادی از ایران، داستانی ماهی به کارگردانی محمد رحیمیان از ایران، مستند کوز به کارگردانی رضا اکبریان گالشکلایی از ایران و داستانی رده به کارگردانی علی لاوری منفرد از ایران در سانس سوم یعنی 18 در سالن خوارزمی اکران می شوند.

نمایش 18 اثر در سالن ابن سینا

سانس اول سالن ابن سینا یعنی 10:30 مستند بره به کارگردانی مجید قربانی از ایران، داستانی راه خانه به کارگردانی ییران ژو از آمریکا، مستند کهکشان من به کارگردانی ناتاشا تزلیوبا و یولییا اپن از اکراین، داستانی گرگها به کارگردانی امیررضا جلالیان از ایران، مستند اجاق به کارگردانی علی بلندنظر از ایران نمایش داده می شوند.

داستانی او به کارگردانی سروه علی ویسی از ایران، داستانی آخرین سفر به کارگردانی خوان مسیگور از اسپانیا، داستانی پاندای قرمز به کارگردانی علی پاک نیا از ایران، مستند نادیر به کارگردانی الکساندر آسگ از نروژ، داستانی بادبادک ها به کارگردانی سیدپیام حسینی از ایران، داستانی ماهی فرشته آب به کارگردانی علیرضا قادری اقدم از ایران و داستانی کوپه به کارگردانی محمد طالبی از ایران در سانس 16 این سالن روی پرده می فرایند.

همچنین در آخرین سانس این روز مستند خط بغض به کارگردانی مختار عبدالهی از ایران، داستانی دوآل پا به کارگردانی محمدرضا مردای از ایران، مستند او تنها نبود به کارگردانی حسین اسدی از عراق، داستانی اسب سفید بالدار به کارگردانی مهیار ماندگار از ایران، داستانی آخرین موج به کارگردانی مصطفی فرمتی از موراکو و داستانی آن بالا به کارگردانی رعنا صفی کمک از ایران ساعت 18 در ابن سینا به نمایش در می آیند .

چهارمین جشنواره بین المللی فیلم موج کیش به دبیری ابراهیم حصاری از تاریخ 18 تا 21 فوریه 2021 مصادف با 30 بهمن لغایت 3 اسفند در جزیره کیش در حال برگزاری است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 اسفند 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1515

به "برنامه روز اول نمایش فیلم های جشنواره فیلم موج کیش اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه روز اول نمایش فیلم های جشنواره فیلم موج کیش اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید