بعد از تگزاس؛ مصاف دوباره کشتی ایران و آمریکا کجا رقم می خورد؟

به گزارش تنها پیامک، باتوجه به دعوت فدراسیون کشتی ایران از آمریکایی ها باید دید بعد از تگزاس و پیش از مسابقات جهانی 2022 دو تیم مصاف محبت آمیز دیگری خواهند داشت یا خیر.

بعد از تگزاس؛ مصاف دوباره کشتی ایران و آمریکا کجا رقم می خورد؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، تیم ملی کشتی آزاد ایران به دعوت فدراسیون کشتی آمریکا قرار است روز 23 بهمن در تگزاس به مصاف این تیم برود. این در شرایطی است که تیم کشورمان عملکرد درخشانی در مسابقات دنیای نروژ داشت و حسن یزدانی و کامران قاسم پور پیروز شدند دیوید تیلور و جی دن کاکس آمریکایی، قهرمانان اوزان 86 و 92 کیلوگرم دنیا را شکست دهند و مجتبی گلیج هم برای شکست کایل اسنایدر در وزن 97 کیلوگرم تنها چند ثانیه کم آورد.

امیرحسین زارع نیز با کارنامه درخشانش در سال 2021 برای گیبل استیوسون قهرمان آمریکایی سنگین وزن المپیک خط و نشان کشاند، به این ترتیب آمریکایی ها حالا علاقه زیادی به مصاف با تیم کشورمان دارند، همانطور که این رویارویی برای کشتی ایران نیز فواید زیادی خواهد داشت.

بعد از پذیرفتن دعوت فدراسیون کشتی آمریکا از سوی ایران، فدراسیون کشتی کشورمان هم از این تیم دعوت کرد که در جام بین المللی تختی که بهار سال آینده برگزار می گردد و یکی از مراحل چرخه انتخابی تیم ملی هم خواهد بود، حضور پیدا کند. باید دید آمریکایی ها برای این مسابقه به ایران خواهند آمد و یا اینکه بعد از تگزاس، مصاف بعدی کشتی گیران دو تیم در مسابقات دنیای 2022 صربستان خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 فروردین 1401 بروزرسانی: 31 فروردین 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2044

به "بعد از تگزاس؛ مصاف دوباره کشتی ایران و آمریکا کجا رقم می خورد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعد از تگزاس؛ مصاف دوباره کشتی ایران و آمریکا کجا رقم می خورد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید