تور روسیه: تور روسیه مقرون به صرفه: بمباران منطقه ها مسکونی صعده و عمران یمن از طریق جنگنده های سعودی

به گزارش تنها پیامک، به گزارش خبرنگاران به نقل از المسیره، سلسله تجاوزات جنگنده های سعودی به منطقه ها مختلف یمن همچنان ادامه دارد. سعودی ها منطقه ها مسکونی در نقاط مختلف یمن را هدف حملات خود قرار دادند.

تور روسیه: تور روسیه مقرون به صرفه: بمباران منطقه ها مسکونی صعده و عمران یمن از طریق جنگنده های سعودی

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه مقرون به صرفه از کاخ کرملین تماشا کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

بر اساس این گزارش، جنگنده های عربستان سعودی منطقه ها مسکونی در استان صعده را بمباران کردند. این در حالی است منطقه ها مسکونی در استان عمران نیز هدف سنگین ترین حملات هوایی از طریق سعودی ها قرار گرفتند.

از سوی دیگر، منابع یمنی اعلام کردند که منطقه های در استان صنعاء نیز هدف حملات جنگنده های سعودی قرار گرفتند. در بسیاری از حملات جنگنده های سعودی به استان های یمن، منطقه ها مسکونی بمباران شدند.

این در حالی است که پیشتر منابع یمنی اعلام کردند که ائتلاف متجاوز سعودی طی 24 ساعت گذشته 184 مرتبه آتش بس در الحدیده را نقض کرده است. نقض آتش بس الحدیده در حالی است که سازمان ملل نسبت به این مسأله سکوت پیشه کرده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2359

به "تور روسیه: تور روسیه مقرون به صرفه: بمباران منطقه ها مسکونی صعده و عمران یمن از طریق جنگنده های سعودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور روسیه: تور روسیه مقرون به صرفه: بمباران منطقه ها مسکونی صعده و عمران یمن از طریق جنگنده های سعودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید