بهره برداری از فاز اول خط 3 قطار شهری تا فروردین 1400

به گزارش تنها پیامک، رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی مشهد گفت: فاز اول خط سه قطار شهری حد فاصل حرم مطهر تا پایانه مسافربری در فروردین سال 1400 به بهره برداری خواهد رسید.

بهره برداری از فاز اول خط 3 قطار شهری تا فروردین 1400

مجتبی بهاروند رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی مشهد در گفت و گو با خبرنگار از ، با بیان اینکه تمام کوشش خود را به کار خواهیم بست که فاز اول خط سه قطار شهری حد فاصل حرم مطهر تا پایانه مسافربری، در اسفند 99 یا نهایتا فروردین سال 1400 به بهره برداری برسد، گفت: خوشبختانه عملیات حفاری تونل خط سه قطار شهری مشهد بر اساس برنامه زمانبندی پیش رفته و حتی چند روز زودتر از برنامه زمانبندی، به ایستگاه امامت رسید.

او توضیح داد: در حال حاضر دستگاه حفار، بعد از سه ماه تعمیر و نگهداری در این ایستگاه، کار حفاری خود را در ادامه راستا از سر خواهد گرفت.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی مشهد با اشاره به شروع حفاری خط چهار قطار شهری از سال آینده، گفت: با توجه به وضعیت ترافیکی شهر مشهد، موضوع توسعه مترو در اولویت قرار داده شده است بنابراین کار با قوت در حال اجرا بوده و براساس برنامه زمانبندی پیش می رود تا با بهره برداری از این چهار خط که حفاری آن از فروردین 1399 شروع می گردد، بخش عمده ای از ترافیک شهر را روان سازی کنیم.

/ ز.م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 28 آذر 1398 بروزرسانی: 16 فروردین 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 501

به "بهره برداری از فاز اول خط 3 قطار شهری تا فروردین 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از فاز اول خط 3 قطار شهری تا فروردین 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید