تاکید وزیر کشور بر اجرای مصوبات سفر استانی رئیس جمهوری به سیستان و بلوچستان

به گزارش تنها پیامک، تهران (پانا) - وزیر کشور هدف از سفر خود به استان سیستان و بلوچستان را ارزیابی دقیق برای برطرف کردن نیازهای توسعه ای این استان بیان نمود و گفت آخرین شرایط اجرای مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان سیستان و بلوچستان را هم پیگیری خواهم کرد.

تاکید وزیر کشور بر اجرای مصوبات سفر استانی رئیس جمهوری به سیستان و بلوچستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی روز چهارشنبه در فرودگاه زابل در گفت وگو با خبرنگاران افزود: طرح های توسعه بر اساس برنامه توسعه و پیشرفت استان دنبال خواهد شد.

وزیر کشور درباره آب استان سیستان و بلوچستان هم اظهار کرد: در این خصوص با مقامات استانی و نمایندگان مجلس تبادل نظر خواهیم داشت تا با تعیین شدن میزان پیشرفت مصوبات مربوطه، اقدامات لازم برای حل این مشکل انجام شود.

وحیدی در پاسخ به سوال مربوط به معیشت مرزنشینان هم گفت: اقتصاد مرزنشینان همواره مطرح بوده و در این زمینه طرح هایی وجود دارد؛ اما این طرح ها با توجه به زمینه ها و ظرفیت استان سیستان و بلوچستان به صورت جدی و همه جانبه تقویت می شود.

وی ادامه داد: با امکانات این استان و منطقه ها همجوار همچون معدن سنگ آهن و تدبیر صحیح در حوزه های تبادلات و بازارچه های مرزی، زمینه های اشتغال در این منطقه ها شکل خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 28 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2421

به "تاکید وزیر کشور بر اجرای مصوبات سفر استانی رئیس جمهوری به سیستان و بلوچستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید وزیر کشور بر اجرای مصوبات سفر استانی رئیس جمهوری به سیستان و بلوچستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید