تداوم حرکت در راستا توسعه با وجود تحریم و کرونا

به گزارش تنها پیامک، خبرنگاران/سمنان استاندار سمنان بر ضرورت دفاع از عملکرد دولت در شهرستان ها تاکید نمود و گفت: دولت با وجود فشار حداکثری دشمن و شیوع ویروس عالمگیر کرونا، از توسعه استان و تکمیل پروژه ها غفلت نکرده است.

تداوم حرکت در راستا توسعه با وجود تحریم و کرونا

علیرضا آشناگر در دومین روز از گرامیداشت هفته دولت در آیین افتتاح و شروع عملیات اجرایی طرح های عمرانی و مالی شهرستان گرمسار از هفته دولت به عنوان فرصتی برای گزارش و تبیین دستاوردهای دولت و نظام برای مردم نام برد و اظهار کرد: در هفته دولت سال جاری 538 طرح عمرانی و مالی استان سمنان با 860 میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری می رسد.

وی خاطر نشان کرد: سال جاری افتتاح و شروع عملیات اجرایی طرح های مالی و عمرانی تحت تاثیر محرم حسینی و شیوع کرونا ویروس نهاده شد و از همین رو سال جاری توفیق سفر به شهرستان های استان را نداشتیم.

آشناگر ادامه داد: باوجود کوشش های دولت، مردم نقش غیرقابل انکاری در افول و مقابله با کرونا ویروس دارند و به دلیل گسترش این ویروس سال جاری افتتاح پروژه ها به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می گردد.

استاندار سمنان توضیح داد: باید با گسترش دولت الکترونک و پیشرفت فناوری ، کوشش گردد آیین های افتتاح و کلنگ زنی به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار گردد.

وی توضیح داد: سال جاری 538 طرح عمرانی و مالی با 860 میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری می رسد و همچنین عملیات اجرایی 93 طرح 739 میلیارد تومان شروع می گردد.

دکتر آشناگر گفت: طرح های عمرانی خوبی سال جاری در شهرستان گرمسار افتتاح شد که امیدواریم این طرح ها به ارتقاء توسعه استان و منطقه یاری کند.

وی اضافه نمود: این میزان از طرح های عمرانی و مالی تنها طرح های قابل افتتاح و کلنگ زنی استان سمنان نیست و طرح های خوب دیگری هم وجود دارد که در ایام دیگر از این طرح ها رونمایی خواهد شد.

این مقام ارشد اجرایی با اشاره به مسائل ناشی از تحریم های ظالمانه و شیوع بیماری عالمگیر کرونا خاطر نشان کرد: جهت توسعه استان سمنان با وجود فشارهای مالی ادامه دارد.

استاندار سمنان با بیان اینکه دولت به توسعه استان اهتمام دارد اظهار کرد: باید کوشش گردد از کارآمدی دولت و عملکرد دولتمردان در شهرستان ها دفاع گردد.

وی ضمن دعوت مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی در ایام محرم گفت: انتظار می رود که در ایام محرم به رعایت دستورالعمل های دقت نظر و سلامت عزاداران حسینی حفظ گردد.

آشناگر با اذعان به اینکه وحدت و همدلی از الزامات توسعه کشور است و تمامی مسئولان با یکپارچگی خود را خدمتگزار مردم بدانند اضافه نمود: تمامی مسئولان در بخش های مختلف نظام با یکپارچگی تمرکز خود را به خدمت مردم معطوف نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1205

به "تداوم حرکت در راستا توسعه با وجود تحریم و کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم حرکت در راستا توسعه با وجود تحریم و کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید