ترامپ به وفاداران درجه یک خود بالاترین نشان ملی آمریکا را اعطا می نماید

به گزارش تنها پیامک، دو نماینده جمهوری خواه هوادار رئیس جمهور آمریکا به زودی پیروز به دریافت مدال آزادی این کشور از دست او می شوند.

ترامپ به وفاداران درجه یک خود بالاترین نشان ملی آمریکا را اعطا می نماید

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره آمریکا، رئیس جمهور کنونی آمریکا در آخرین روز های حضورش در کاخ سفید میخواهد یکی از نمایندگان هم حزبی خود در کنگره را مفتخر به دریافت مدال آزادی کند.

روزنامه واشنگتن پست و نیویورک تایمز روز یکشنبه گزارش دادند دونالد ترامپ میخواهد به دوین نونس، نماینده جمهوری خواه حوزه انتخابیه کالیفرنیا مدال آزادی ریاست جمهوری را، که بالاترین نشان افتخار در ایالات متحده برای یک غیرنظامی محسوب می گردد، اعطا کند.

روزنامه های آمریکا به استناد گفته مقامات مطلع پیش بینی می نمایند ترامپ روز دوشنبه مدال آزادی را به نماینده جمهوری خواه کالیفرنیا اعطا کند. نونس در تمام مدت ریاست جمهوری متحد و مدافع سرسخت ترامپ بوده است. به گفته رسانه های آمریکایی جیم جوردن، نماینده جمهوری خواه ایالت اوهایو، دیگر حامی رئیس جمهور در مجلس نمایندگان نیز هفته آینده مدال آزادی دریافت می نماید، هرچند که این برنامه ها هنوز نهایی نشده اند.

نشان آزادی ملی آمریکا سابق بر این با هدف تقدیر از مشارکت های استثنایی در امنیت ملی، صلح جهانی یا اقدامات فرهنگی مهم اعطا می شد. نیویورک تایمز در گزارش خود اعلام کرد: روسای جمهور پیشین مدال آزادی را به اعضای کنگره اعطا نموده اند، اما معمولاً در سرانجام دوره وظیفه عمومی خود و یا بخاطر اقدامی که ارتباطی با خدمات آن ها در کنگره نداشته باشد.

نونس و جردن از وفاداران سرسخت ترامپ در جریان تحقیقات وزارت داداگستری آمریکا در مورد مداخله ادعایی روسیه در انتخابات 2016 و نیز در زمان باز شدن پرونده استیضاح ترامپ در کنگره بودند و به نظر می رسد ترامپ قرار است به زودی مزد وفاداری آن ها را با بذل و بخشش نشان های ملی برای حامیان خود بپردازد.، باشگاه خبرنگاران

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1442

به "ترامپ به وفاداران درجه یک خود بالاترین نشان ملی آمریکا را اعطا می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ به وفاداران درجه یک خود بالاترین نشان ملی آمریکا را اعطا می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید