تزریق دُز سوم واکسن کرونا در مرکز واکسیناسیون حرم رضوی

به گزارش تنها پیامک، خبرنگاران/خراسان رضوی معاون خدمات زائران حرم رضوی از فراهم سازی امکان تزریق دُز سوم واکسن کرونا در رواق دارالمرحمه حرم اطلاع داد.

تزریق دُز سوم واکسن کرونا در مرکز واکسیناسیون حرم رضوی

امین بهنام با اعلام این خبر اظهار کرد: تمام افراد بالای 18 سال که حداقل سه ماه از زمان تزریق دُز دوم آن ها گذشته باشد می توانند برای تزریق دُز سوم واکسن کرونا همه روزه از ساعت 9 تا 21 با رعایت دستورالعمل های بهداشتی به مرکز واکسیناسیون این آستان مقدس در رواق دارالمرحمه مراجعه نمایند.

وی ادامه داد: با توجه به سرعت انتشار و همه گیری بسیار قابل توجه سویه نو ویروس کرونا در مقایسه با موارد قبلی و بعلاوه تأکید وزارت بهداشت مبنی بر اهتمام جدی در رعایت بیش از پیش دستورالعمل های بهداشتی، به منظور جلوگیری از پیک بعدی، آستان قدس رضوی تمهیدات خاصی را برای اطلاع رسانی مناسب، پرهیز از عادی انگاری و جدیت تمام در رعایت دستورالعمل های بهداشتی در این آستان ملکوتی اتخاذ نموده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی آستان قدس رضوی معاون خدمات زائران حرم مطهر رضوی گفت: شست وشو و ضدعفونی مستمر سطوح در معرض تماس زائران و تهیه اقلام بهداشتی از جمله محلول ضدعفونی نماینده دست و مایع صابون به اندازه لازم از دیگر مواردی است که مورد توجه قرار گرفته است. دستگاه های محلول ضدعفونی دست اتوماتیک چشمی نیز همچنان در مبادی ورودی حرم مطهر در دسترس زائران و مجاوران قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 بهمن 1400 بروزرسانی: 15 بهمن 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1974

به "تزریق دُز سوم واکسن کرونا در مرکز واکسیناسیون حرم رضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تزریق دُز سوم واکسن کرونا در مرکز واکسیناسیون حرم رضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید