تست دوپینگ دروازه بان تیم ملی ازبکستان در جام ملت های آسیا 2019 مثبت اعلام شد

به گزارش تنها پیامک، تست دوپینگ ایگناتی نستروف، دروازه بان تیم ملی فوتبال ازبکستان در جام ملت های آسیا 2019 مثبت اعلام شد.

تست دوپینگ دروازه بان تیم ملی ازبکستان در جام ملت های آسیا 2019 مثبت اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، سرویس رسانه ای فدراسیون فوتبال ازبکستان گفت نتیجه تست دوپینگ دروازه بان تیم ملی این کشور به دلیل استفاده از مواد ممنوعه مثبت است.

در بیانیه سرویس رسانه ای فدراسیون فوتبال ازبکستان آمده است: نتیجه آنالیز تست دوپینگ ایگناتی نستروف که در جام ملت های آسیا 2019 گرفته شده بود مثبت است. وی در صحبت با پزشکان تیم ملی فوتبال ازبکستان گفته بود که بدون اجازه و هشدار آنها از قرص های رژیمی استفاده نموده است. فدراسیون فوتبال ازبکستان این اقدام ایگناتی نستروف را محکوم می نماید اما با این وجود او اعتراف کرد که به صورت عمدی از قرص ها استفاده ننموده زیرا نمی دانست که حاوی مواد ممنوعه هستند.

بر اساس این گزارش، کاهش وزن به ورزشکاران رشته های قهرمانی همانند کشتی و بوکس جهت دستیابی به نتایج می تواند یاری کند اما تاثیری در ورزش فوتبال نخواهد داشت. کنفدراسیون فوتبال آسیا با آنالیز آنالیز به دست آمده تصمیم نهایی را در مورد دروازه بان تیم ملی فوتبال ازبکستان پس از نشست کمیته انضباطی اتخاذ خواهد نمود.

تیم ملی فوتبال ازبکستان در جام ملت های آسیا تا مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد و در این مرحله مغلوب استرالیا شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 خرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 123

به "تست دوپینگ دروازه بان تیم ملی ازبکستان در جام ملت های آسیا 2019 مثبت اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست دوپینگ دروازه بان تیم ملی ازبکستان در جام ملت های آسیا 2019 مثبت اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید