تشریح آخرین قوانین داوری کشتی برای آزادکاران اردونشین

به گزارش تنها پیامک، به گزارش خبرنگاران، اعضای تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان که اردوی خود را برای حضور در رقابت های پیش رو از جمله قهرمانی آسیا در مغولستان، بازی های آسیایی و قهرمانی دنیا پیگیری می کنند، صبح امروز در جریان آخرین قوانین و مقررات کشتی دنیا قرار گرفتند.

تشریح آخرین قوانین داوری کشتی برای آزادکاران اردونشین

محمد ابراهیم امامی داور درجه یک بین المللی و مشاور داوری رئیس فدراسیون کشتی که با حضور در اردوی تیم ملی نسبت به تشریح این قوانین و مقررات اقدام کرد در مورد، این کلاس آموزشی گفت: با توجه به اینکه قوانین اتحادیه دنیای کشتی در سال 2022 با کمی تغییرات روبرو شده بود، نیاز بود که با حضور در اردوی تیم ملی نسبت به تشریح آخرین قوانین و مقررات داوری کشتی دنیا اقدام کنیم.

وی در مورد موارد مطرح شده در این کلاس گفت: مواردی همچون فرار از تشک در حالت های مختلف، فرار از فن، جرایم کم کاری، اخطارها و پوئن ها، نحوه صحیح شروع مجدد کشتی در خاک و انواع خطاهای کشتی برای ملی پوشان آزادکار تشریح شد.

امامی در پایان بیان کرد: با توجه به اینکه ملی پوشان حدود 3 هفته دیگر در رقابت های کشتی قهرمانی آسیا به میدان می فرایند، تشریح این قوانین برای آنها و کادر فنی بسیار کمک کننده خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2392

به "تشریح آخرین قوانین داوری کشتی برای آزادکاران اردونشین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح آخرین قوانین داوری کشتی برای آزادکاران اردونشین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید