تعطیلی مدارس برعهده ستاد استانی مدیریت کرونا است

به گزارش تنها پیامک، تهران (پانا) - سرپرست دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد ستاد استانی مدیریت کرونا تعیین می کند که کلاس های دانش آموزان به صورت حضوری یا مجازی برگزار شود و این تصمیم در ستاد به مصوبه تبدیل شده و به سایر ادارات ابلاغ می شود.

تعطیلی مدارس برعهده ستاد استانی مدیریت کرونا است

به گزارش ایرنا، اعظم گودرزی سرپرست دفتر سلامت و تندرستی افزود: ستاد استانی مدیریت کرونا در هر استان ترکیبی از کنندگان آموزش و پرورش و سایر ارگان ها هستند که با برگزاری جلسات متعدد با توجه به شرایط منطقه و شهرستان برای تعطیلی منطقه ای تصمیم گیری می کنند.

وی ادامه داد: ستاد استانی مدیریت کرونا معین می کند که کلاس های دانش آموزان به صورت حضوری یا مجازی برگزار شود و این تصمیم در ستاد به مصوبه تبدیل شده و به سایر ادارات ابلاغ می شود.

سرپرست دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه تعطیلی مدارس به صورت استانی و سراسری انجام نمی شود، یادآورشد: وزارت کشور عنوان کرده است که نباید تعطیلی به صورت کلی باشد و باید به صورت منطقه ای در این خصوص تصمیم گیری شود.

گودرزی ادامه داد: بطور مثال عنوان می شود که افزایش کرونا در کدام منطقه ها از تهران بیشتر بوده و براین اساس مدارس منطقه ها اعلامی را تعطیل اعلام می کنند.

وی اظهار کرد: ستاد استانی مدیریت کرونا آمار ابتلا به کرونا را از وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی دریافت و براین اساس میزان ابتلا را میزان گیری می کند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2504

به "تعطیلی مدارس برعهده ستاد استانی مدیریت کرونا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی مدارس برعهده ستاد استانی مدیریت کرونا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید