تعویق المپیک برای ورزش قهرمانی ایران یک فرصت بود

به گزارش تنها پیامک، کیکاووس سعیدی درباره به تعویق افتادن المپیک 2020 گفت: ورزشکاران برای 4 سال تلاش می کنند تا با کسب سهمیه در المپیک حضور داشته باشند. با توجه به شیوع ویروس کرونا المپیک توکیو برای یکسال به تعویق افتاد و این یک فرصت در ورزش های قهرمانی را پیش روی ما گذاشت.

تعویق المپیک برای ورزش قهرمانی ایران یک فرصت بود

دبیر کمیته ملی المپیک گفت: به تعویق افتادن المپیک از دو منظر برای ما فرصت محسوب می شود نخست اینکه ورزشکارانی مانند حسن یزدانی، سهراب مرادی و حمیده عباسعلی به دلیل آسیب دیدگی نیاز به ریکاوری داشتند و تعویق المپیک این فرصت را برای آنان به وجود آورد. از طرف دیگر ما زمان بیشتری برای کسب سهمیه های دیگر به دست آوردیم.

وی درباره هزینه های درمانی ورزشکاران مصدوم، شرح داد: در بحث هزینه درمانی سهراب مرادی در دو مرحله به آلمان اعزام شد و کمک هزینه ارزی این ورزشکار را پرداخت کردیم.

دبیر کمیته ملی المپیک درباره پرداخت حقوق ورزشکارانی که سهمیه المپیک را کسب کرده اند، گفت: در اولین نشست هیئت اجرایی درباره چالش های به وجود آمده در راه کسب سهمیه بررسی کردیم و مقرر شد فرایند حمایت مالی کمیته از فدراسیون ها با قدرت بیشتری ادامه پیدا کند. پرداخت حقوق برای یکسال تعهد شده است که در مرحله نخست که 6 ماهه بود توسط وزارت ورزش به حساب فدراسیون ها پرداخت شد. کمیته ملی المپیک نیز برای مرحله دوم متعهد شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 خرداد 1399 بروزرسانی: 22 خرداد 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 949

به "تعویق المپیک برای ورزش قهرمانی ایران یک فرصت بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعویق المپیک برای ورزش قهرمانی ایران یک فرصت بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید