توجه کامل به امنیت غذایی، برنامه نو وزارت جهاد کشاورزی

به گزارش تنها پیامک، خبرگزاری خبرنگاران- مشاور وزیر و مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان های وزارت جهاد کشاورزی گفت: توجه کامل به امنیت غذایی، از برنامه های نو این وزارتخانه است.

توجه کامل به امنیت غذایی، برنامه نو وزارت جهاد کشاورزی

به گزارش سرویس مالی خبرنگاران، هوشنگ محمدی اگر اقتدار غذایی در کنار اقتدار نظامی عملیاتی گردد، امنیت غذایی ایجاد می گردد و وزارت جهاد کشاورزی در برنامه نو بعد کمی و کیفی امنیت غذایی را به طور کامل در نظر گرفته است.

وی اعلام کرد: در نظر است با همکاری کشاورزان محصولات ارگانیک و سالم در بالاترین حد کیفیت فراوری و به دست مردم برسد.

محمدی با بیان اینکه برنامه ریزی سفره معیشت مردم از وظایف وزارت جهاد کشاورزی است، اضافه کرد: موفقیت در توزیع هوشمندانه مرغ و تخم مرغ نشان دهنده این امر است که توزیع هوشمندانه سایر اقلام برای تنظیم بازار نیز باید در دستور کار قرار گیرد و این امر نیازمند تقویت باورهای مردم است.

مدیرکل هماهنگی امور استان های وزارت جهاد کشاورزی اعلام نمود: استان کرمان در همه عرصه ها نه تنها متعلق به خود نیست بلکه متعلق به کل ایران است.

در ادامه این مراسم دکتر خیر اندیش سرپرست نو سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان با بیان این که دامداران و کشاورزان پایه و اساس امنیت غذایی کشور هستند، گفت: با تمام توان و همکاری مجموعه سازمان جهاد کشاورزی کوشش می کنیم تا قدمی برای تسهیل برطرف مسائل کشاورزان و دامداران برداشته گردد.

لازم به ذکر است؛ در این مراسم از کوشش های مهندس عباس سعیدی در زمان تصدی مسئولیت ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان قدردانی شد و دکتر محمد خیراندیش به عنوان سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان معرفی گردید.

کدM-ch2531

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 1 خرداد 1401 بروزرسانی: 1 خرداد 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2850

به "توجه کامل به امنیت غذایی، برنامه نو وزارت جهاد کشاورزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توجه کامل به امنیت غذایی، برنامه نو وزارت جهاد کشاورزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید