جزئیاتی از فیلم دفاع مقدسی آبادان یازده 60 ، از سرانجام کار در بوستان ولایت تا بازسازی رادیو نفت

به گزارش تنها پیامک، تهیه کننده فیلم دفاع مقدسی آبادان یازده 60 گفت: پس از فیلمبرداری سکانس های باقی مانده فیلم در بوستان ولایت، بزودی راهی شهر آبادان خواهیم شد تا بقیه فیلم را در آنجا جلوی دوربین ببریم.

جزئیاتی از فیلم دفاع مقدسی آبادان یازده 60 ، از سرانجام کار در بوستان ولایت تا بازسازی رادیو نفت

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

حسن کلامی، تهیه کننده سینما که این روز ها مراحل تهیه و ساخت فیلم سینمایی آبادان یازده 60 به کارگردانی مهرداد خوشبخت را درحال پیگیری دارد، در تبادل نظر با خبرنگار فرهنگی خبرنگاران مطرح کرد: تا به الان نیمی از فیلمبرداری این پروژه سینمایی را پشت سر گذاشته ایم و تمام تلاشمان این است که فیلم را به جشنواره فجر برسانیم.

رادیونفت آبادان در ساختمان بازسازی شده تهران

وی با اعلام اینکه فرم حضور در جشنواره فجر را پر نموده است، اضافه کرد: از روز های اول که فیلم کلید خورد تا به الان گروه در لوکیشینی که در بوستان ولایت، از روز های آغاز جنگ تحمیلی بازسازی شده بود، مشغول ضبط هستند.

کلامی اشاره داشت: این لوکیشن درواقع بازسازی شده ساختمان رادیو نفت آبادان در همان سال ها بود و پس از فیلمبرداری سکانس های این بخش از آبادان یازده 60، بزودی راهی شهر آبادان خواهیم شد تا بقیه فیلم را در آنجا جلوی دوربین ببریم.

نماسازی روز های اول آبادان در دوران جنگ تحمیلی

این تهیه کننده همچنین گفت: البته در این فیلم قرار نیست ما وارد ساخت صحنه های درگیری و به اصلاح سکانس هایی با توپ و تانک و انفجار ها شویم، بلکه فیلم بر نماسازی روز های اول آبادان در دوران جنگ تحمیلی متمرکز است.

لازم به ذکر است؛ آبادان یازده 60 به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه کنندگی حسن کلامی، از تازه ترین محصولات سازمان اوج محسوب می گردد که در ژانر سینمای دفاع مقدس ساخته می گردد و به آغاز جنگ تحمیلی خواهد پرداخت.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: مردم غیور آبادان ... شهر در آستانه سقوط قرار گرفته است!

حسن معجونی، نادر سلیمانی، علیرضا کمالی، حمیدرضا محمدی، شبنم گودرزی، یاسین مسعودی، رضا مسعودی و ویدا جوان از بازیگرانی هستند که در فیلم سینمایی آبادان یزده 60 مشغول ایفای نقش هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 آذر 1398 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 463

به "جزئیاتی از فیلم دفاع مقدسی آبادان یازده 60 ، از سرانجام کار در بوستان ولایت تا بازسازی رادیو نفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیاتی از فیلم دفاع مقدسی آبادان یازده 60 ، از سرانجام کار در بوستان ولایت تا بازسازی رادیو نفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید