جزییات برگزاری مسابقات تیراندازی با کمان دانشجویان، اعزام نفرات برتر به یونیورسیاد چین

به گزارش تنها پیامک، مسابقات تیراندازی با کمان دانشجویان در دو رشته کامپوند و ریکرود زنان و مردان از دهه دوم اسفندماه امسال برگزار و نفرات برتر به یونیورسیاد دانشجویان دنیا 2021 چین اعزام می شوند.

جزییات برگزاری مسابقات تیراندازی با کمان دانشجویان، اعزام نفرات برتر به یونیورسیاد چین

با ما همراه باشید و با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران، سی و یکمین دوره بازی های تابستانی دانشجویان دنیا قرار است تابستان سال آینده در کشور چین برگزار گردد و با توجه به اعزام تیم تیراندازی با کمان دانشجویان زن و مرد در این دوره از رقابت ها، به منظور گزینش نفرات برتر و بهره گیری مطلوب از ظرفیت های موجود دانشجویان نخبه ورزشی در استان ها و بخش های مختلف، برابر هماهنگی های به عمل آمده بین فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و فدراسیون تیراندازی با کمان، قرار است با رعایت پروتکل های بهداشتی، مسابقات انتخابی در دهه دوم اسفندماه امسال برگزار گردد.

مسابقات مربوطه در دو رشته کامپوند و ریکرو برای زنان و مردان برگزار می گردد و رکورد ورودی کامپوند مردان 691، کامپوند زنان 675، ریکرو مردان 630 و ریکرو زنان 620 است.

همچنین برابر قوانین و مقررات فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی (FISU) متولدین 11 دی ماه سال 1374 به بعد حق شرکت در مسابقات را دارا هستند و داشتن معرفی نامه معتبر از دانشگاه مربوطه، ارائه کارت دانشجویی معتبر و ارائه بیمه ورزشی امسال (تاریخ صدور بیمه حداقل 72 ساعت قبل از آغاز مسابقات باشد) الزامی و قرار است مسابقات در سایت فدراسیون تیراندازی با کمان استادیوم آزادی برگزار گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1504

به "جزییات برگزاری مسابقات تیراندازی با کمان دانشجویان، اعزام نفرات برتر به یونیورسیاد چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات برگزاری مسابقات تیراندازی با کمان دانشجویان، اعزام نفرات برتر به یونیورسیاد چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید