جمع آوری 12 کامیون زباله از حاشیه رودخانه کرج

به گزارش تنها پیامک، خبرنگاران/البرز سرپرست منطقه 10 شهرداری کرج با اشاره به پاک سازی 1.5 کیلومتر از حاشیه رودخانه کرج، گفت: 12 کامیون زباله از حاشیه این رودخانه جمع آوری شد.

جمع آوری 12 کامیون زباله از حاشیه رودخانه کرج

به گزارش خبرنگاران، حمیدرضا عبدالله پور با اشاره به اجرای طرح جهادی علمداران خدمت که روز گذشته در این منطقه برگزار گردید، گفت: با اجرای این طرح حاشیه رودخانه کرج پاک سازی شد.

وی با اشاره به اینکه تبدیل شدن رودخانه کرج به منطقه گردشگری مدنظر است، گفت: برای تحقق این مهم برنامه ریزی صورت پذیرفته است و به عنوان مرحله آغازین پاک سازی حاشیه و بستر این رودخانه در خط دو و یک حصار انجام شد.

سرپرست منطقه 10 شهرداری کرج با تأکید بر اینکه در اجرای این طرح جهادی نیروهای پاکبان و سبزبان، گروه های جهادی و جمعی از فعالان محیط زیستی و سازمان های مردم نهاد مشارکت داشتند، گفت: یک کیلومتر و نیم از حاشیه و بستر رودخانه کرج از زباله پاک سازی شد.

عبدالله پور بعلاوه به هرس درختان حاشیه رودخانه کرج اشاره نمود و گفت: عملیات تسطیح اراضی حاشیه رودخانه با استفاده از ماشین آلات مکانیزه اجرا شد و درنهایت زباله و نخاله های جمع آوری شده به وسیله شش دستگاه کامیون و کامیونت در دو نوبت در مجموع 12 کامیون بارگیری و به مرکز دفن زباله منتقل شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2272

به "جمع آوری 12 کامیون زباله از حاشیه رودخانه کرج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمع آوری 12 کامیون زباله از حاشیه رودخانه کرج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید