تور ارزان قطر: حضور ایران در اوپک گازی از جهت دیپلماسی و نفت حائز اهمیت است ، حجم تبادلات ایران و قطر دو برابر می گردد

به گزارش تنها پیامک، پژوهشگر حوزه دیپلماسی مالی گفت: حضور ایران در اوپک گازی هم از جهت دیپلماسی مالی و هم دیپلماسی نفت حائز اهمیت خواهد بود.

تور ارزان قطر: حضور ایران در اوپک گازی از جهت دیپلماسی و نفت حائز اهمیت است ، حجم تبادلات ایران و قطر دو برابر می گردد

همراه ما باشید و با تور ارزان قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

پرهام پوررمضان پژوهشگر حوزه دیپلماسی مالی در مصاحبه با خبرنگار سیاسی خبرنگاران گفت: حضور ایران در اوپک گازی هم از جهت دیپلماسی مالی و هم دیپلماسی نفت حائز اهمیت خواهد بود.

وی اضافه نمود: دولت یازدهم و دوازدهم توجه ویژه ای به دیپلماسی مالی نداشت.

پوررمضان با اشاره به سفر رئیس جمهور به قطر گفت: اولین سفر بعد از 10 سال عدم رابطه دوجانبه ایران و قطر است. ایران می تواند از جهت دیپلماسی انرژی و صادرات گاز بسیار پیشرفته عمل کند.

پژوهشگر حوزه دیپلماسی مالی گفت: با انجام توافقات بین ایران و قطر، حجم تبادلات بین دو کشور میتواند به دو برابر اندازه فعلی برسد

پوررمضان اضافه نمود: مسئله انرژی و کشاورزی و گردشگری، سرمایه گذاری های مشترک، جذب سرمایه قطری ها و روابط دو جانبه با قطر از دستاورد های سفر به این کشور است.

وی ادامه داد: ما برای دیپلماسی قوی احتیاج داریم که ارتباط مان با کشور های همسایه را قوی تر کنیم. اگر دیپلماسی ما در منطقه افزایش پیدا کند، قدرت چانه زنی ما در مسائل چندجانبه بالاتر خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 اسفند 1400 بروزرسانی: 10 اسفند 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2001

به "تور ارزان قطر: حضور ایران در اوپک گازی از جهت دیپلماسی و نفت حائز اهمیت است ، حجم تبادلات ایران و قطر دو برابر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان قطر: حضور ایران در اوپک گازی از جهت دیپلماسی و نفت حائز اهمیت است ، حجم تبادلات ایران و قطر دو برابر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید