حضور 6 شناگر در استخر آزادی برای شرکت در بازیهای پاراآسیایی چین

به گزارش تنها پیامک، رییس انجمن پاراشنا از حضور 6 شناگر معلول در استخر آزادی برای آماده سازی جهت شرکت در بازیهای پاراآسیایی چین از دهم فروردین خبر داد.

حضور 6 شناگر در استخر آزادی برای شرکت در بازیهای پاراآسیایی چین

محمدحسین اقبالی در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: اولین اردوی آماده سازی شناگران برای شرکت در بازیهای پاراآسیایی چین در سال تازه از دهم فروردین با حضور 6 شناگر در استخر آزادی آغاز می شود و تا 20 فروردین ادامه خواهد داشت.

وی از شاهین ایزدیار، سینا ضیغمی، عرفان اسماعیلی، ابوالفضل نگارستانی، علی محمودخانی و رضا جوادی به عنوان نفرات دعوت شده به اردوی آمادگی شنا نام برد و گفت: هر چند این نفرات در سیاست کمیته ملی پارالمپیک جزو مدال آوران قرار دارند، اما لیست شناگران اعزامی به بازیهای پاراآسیایی چین اواخر خرداد بعد از برگزاری مسابقات بین المللی که به میزبانی ایران و تحت نظر IPC برگزار می شود، معین خواهد شد.

رییس انجمن پاراشنا همچنین درباره اعزام شناگران به مسابقات جهانی پرتغال، گفت: برای اعزام شناگران به این تورنمنت درخواست خود را به فدراسیون جانبازان و معلولان و کمیته ملی پارالمپیک ارایه دادیم و منتظر تصمیم آنها هستیم که با این درخواست موافقت کنند یا خیر؟

وی اظهار داشت: برای آماده سازی بهتر شناگران جهت شرکت در بازیهای پاراآسیایی چین در تقویم ورزشی امسال درخواست برگزاری کمپ تمرینی به مدت دو هفته در مجارستان داشتیم که امیدوارم این درخواست مورد موافقت قرار بگیرد تا شناگران با انگیزه بالایی در این رویداد مهم حضور پیدا کنند.

اقبالی در انتها با اشاره به حمایت خوب کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون جانبازان و معلولان از شناگران، اضافه کرد: این دوره با حمایت خوبی که کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون از شناگران دارند، شرایط آنها برای مدال آوری نسبت به جاکارتا بهتر است و ما امیدواریم که در این دوره از بازیهای پاراآسیایی با توجه به رکوردهای کسب شده، تعداد مدال های خود را نسبت به دوره قبل افزایش دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2406

به "حضور 6 شناگر در استخر آزادی برای شرکت در بازیهای پاراآسیایی چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور 6 شناگر در استخر آزادی برای شرکت در بازیهای پاراآسیایی چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید