خبرنگاران حادثه آتش سوزی اسکان فرهنگیان در دزفول با قید فوریت بررسی شود

به گزارش تنها پیامک، تهران- خبرنگاران- وزارت آموزش و پرورش در پی وقوع حادثه تاسف برانگیز اصابت صاعقه و آتش سوزی کانکس محل اسکان همکاران فرهنگی در سردشت دزفول در اطلاعیه ای گفت: وزیر آموزش و پرورش دستور پیگیری دقیق و کارشناسی این موضوع با قید فوریت را داده است.

خبرنگاران حادثه آتش سوزی اسکان فرهنگیان در دزفول با قید فوریت بررسی شود

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در این اطلاعیه آمده است: این حادثه حوالی ساعت 21 (سه شنبه 30دی ماه) رخ داد و در اثر برخورد صاعقه به کانکس محل اسکان همکاران فرهنگی؛ سه نفر از معلمان در منطقه چشمه شیرین و کنگرستان بخش سردشت دزفول دچار سوختگی شدند.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است:یک تن از فرهنگیان آسیب دیده در این حادثه از معلمین عشایری و 2 تن دیگر نیز از معلمان روستایی بودند که شبِ حادثه برای اقامت در این کانکس مستقر شده بودند.

همچنین عنوان شده است:وزیر آموزش و پرورش دقایقی پس اطلاع از این حادثه ناگوار، به کورش مودت؛ مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان ماموریت داد که این موضوع را مورد پیگیری جدی قرار دهند که بلافاصله مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان به همراه هیاتی در بیمارستان سوانح سوختگی طالقانی اهواز حضور یافتند و در جریان مراحل درمان و اقدامات پزشکی اجرا شده برای این عزیزان قرار گرفتند و ضمن تماس با مدیریت بیمارستان طالقانی اهواز خواستار تسریع و رسیدگی هر چه بیشتر به فرهنگیان حادثه دیده و 3نفر از جوانانی که برای کمک به آنان آمده بودند؛ شدند.

در این اطلاعیه اعلام شده است: در عین حال مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان به نیابت از وزیر آموزش و پرورش ماموریت یافتند که نسبت به انتقال یکی از فرهنگیان آسیب دیده در این حادثه؛ با رضایت خانواده ایشان به بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان اقدام کنند.

همچنین نوشته شده که وزیر آموزش و پرورش همچنین در نشست شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش خوزستان با حضور استاندار، که به عنوان آخرین برنامه سفر وزیر در استان خوزستان برگزار گشت، دستور داد که این موضوع با قید فوریت مورد بررسی دقیق و کارشناسی قرار بگیرد؛ در عین حال مراقب های درمانی از این عزیزان همدلانه انجام شود.

در این اطلاعیه تاکید شده است: در حال حاضر حال عمومی همکاران بستری شده در بیمارستان طالقانی اهواز رو به بهبودی است و صبح امروز از بخش مراقب های ویژه به بخش داخلی این بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش خبرنگاران، کانکس محل اسکان فرهنگیان در سردشت دزفول شب سه شنبه 30 دی ماه به دلیل برخورد صاعقه به آن دچار آتش سوزی شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1530

به "خبرنگاران حادثه آتش سوزی اسکان فرهنگیان در دزفول با قید فوریت بررسی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران حادثه آتش سوزی اسکان فرهنگیان در دزفول با قید فوریت بررسی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید