خبرنگاران زلزله 3.4 ریشتری مراوه تپه خسارت نداشت

به گزارش تنها پیامک، گنبدکاووس - خبرنگاران - وقوع 2 زمین لرزه 3.4 و 2.9 ریشتری آدینه شب شهرستان مرزی مراوه تپه در شرق استان گلستان خسارتی نداشت.

خبرنگاران زلزله 3.4 ریشتری مراوه تپه خسارت نداشت

نخستین زمین لرزه امشب به قدرت 3.4 درجه ریشتر ساعت 22 و چهار دقیقه در عمق هشت کیلومتری زمین و محدوده 13 کیلومتری مراوه تپه و 41 کیلومتری بخش گلیداغ این شهرستان ثبت شد.

بدنبال زلزله نخست، ساعت 22 و 33 دقیقه زلزله بعدی با قدرت 2.9 ریشتر در عمق 10 کیلومتری زمین در محدوده 20 کیلومتری مراوه تپه رخ داد.

امانگلدی ضمیر فرماندار مراوه تپه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه نمود: با احساس زمین لرزه، ارزیابی از تمام نقاط شهرستان با همکاری دهیاران و شوراهای اسلامی انجام شد و تا به امروز هیچ گونه خسارت اقتصادی و جانی از این 2 زلزله گزارش نشده است.

شهرستان مرزی مراوه تپه افزون بر 65 هزار نفر جمعیت دارد که در دو نقطه شهری و 108 روستا سکونت دارند.

مراوه تپه که با گستره سه هزار و 60 کیلومتر مربع وسعت پس از گنبدکاووس دومین شهرستان عظیم گلستان و با فاصله تقریبی 240 کیلومتر دورترین شهرستان به مرکز استان به شمار می رود، از طرف شمال به کشور ترکمنستان، از سمت شرق به خراسان شاقتصادی، از قسمت غرب به بخش داشلی برون گنبدکاووس و از سمت جنوب به شهرستان کلاله (جنگل گلستان) منتهی می گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 خرداد 1400 بروزرسانی: 4 خرداد 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1646

به "خبرنگاران زلزله 3.4 ریشتری مراوه تپه خسارت نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران زلزله 3.4 ریشتری مراوه تپه خسارت نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید