خبرنگاران سعادتمندی استقلال با تدبیر وزارت ورزش

به گزارش تنها پیامک، تهران- خبرنگاران- وزارت ورزش و جوانان با انتخاب حجت نظری و احمد سعادتمند به عنوان عضو هیات رییسه باشگاه استقلال در روز پایانی سال 1398 یک اقدام هوشمندانه انجام داد.

خبرنگاران سعادتمندی استقلال با تدبیر وزارت ورزش

اینکه چرا چنین اقدامی را هوشمندانه قلمداد کنیم و انتخاب افرادی مانند سعادتمند به عنوان عضو هیات رییسه را به فال نیک بگیریم ناشی از ویژگی هایی است که در این 2 عضو جدید هیات مدیره وجود دارد. احمد سعادتمند یکی از مدیران باسابقه ورزشی ایران به شمار می رود که حضورش در مدیریت استقلال می تواند به برنامه های این باشگاه در ادامه لیگ و لیگ قهرمانان آسیا کمک کند.

سعادتمند مدیری ورزشی به شمار می رود که در بخش مالی نیز سابقه کار دارد. او همان مدیری است که در لیگ والیبال ایران با تیم بانک سرمایه تحولی را ایجاد کرد و جذب سرمایه برای این تیم و خرید بازیکنان و ستاره های نامدار تیم را تا قهرمانی ایران و آسیا بالا برد.

سعادتمند مانند برخی از نفرات هیات مدیره گذشته بدون رزومه و تنها به خاطر یک سری ارتباطات گام به هسته مدیریتی باشگاه نگذاشت بلکه او درگذشته سمت هایی چون سرپرستی فدراسیون های وزنه برداری، هندبال و اسکی را بر عهده داشته است. این تجارب سعادتمند نشان می دهد در صورت همکاری سایر اعضای هیات مدیره وی می تواند به عنوان یک مهره اصلی در بخش تحولات باشگاه نقش آفرینی کند.

همچنین انتخاب نظری عضو شورای شهر تهران به عنوان دیگر عضو هیات مدیره باشگاه استقلال را می شود به دیده مثبت نگاه کرد. نظری را هوادار دوآتشه استقلال می دانند و کسی است که بیشترین تلاش را برای انتخاب نام خیابان ناصر حجازی انجام داده است. البته تنها این ویژگی نیست که می تواند ازنظری یک بازوی مدیریتی در استقلال بسازد بلکه وی با حضور در شورای شهر تهران و پشتوانه آرای مردمی که دارد می تواند به رابط خوبی بین باشگاه و اعضای شورای شهر تبدیل شود. شورای شهر به عنوان ناظر بخش اجتماعی و ورزشی تهران فضاهای ورزشی زیادی را در اختیار دارد بدون تردید استفاده بهینه از ظرفیت نظری و بهره گیری از توانمندی های او می تواند برای استقلال و باشگاه های فوتبال ایران مفید باشد.

افزون بر ویژگی های شخصی این 2 نفر انتخاب تکمیل شدن هیات مدیره باشگاه استقلال زمینه را برای آرامش تیم فراهم می کند؛ آرامشی که پس از خروج آندره استراماچونی از ایران به هم خورد و تغییراتی مدیریتی و کادر فنی استقلال را از روزهای اوجش دور کرد.

با این تصمیم وزارت ورزش می شود امیدوار بود که در این تیم بتواند برای ادامه رقابت های لیگ و لیگ قهرمانان آسیا برنامه ریزی مناسبی داشته باشد. همچنین با حضور سعادتمند به عنوان یک مدیر توانمند در بخش مالی انتظار این است که پرونده های مالی باشگاه به انتها برسد.

منبع: ایرنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 873

به "خبرنگاران سعادتمندی استقلال با تدبیر وزارت ورزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سعادتمندی استقلال با تدبیر وزارت ورزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید