خبرنگاران ناظم الشریعه: برای موفقیت در جام جهانی باید کمیته ویژه تشکیل گردد

به گزارش تنها پیامک، تهران- خبرنگاران- سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: برای حضور پیروز در جام جهانی باید کمیته ویژه ای تشکیل گردد تا برنامه ریزی ها بهتر انجام گردد.

خبرنگاران ناظم الشریعه: برای موفقیت در جام جهانی باید کمیته ویژه تشکیل گردد

به گزارش خبرنگاران، سید محمد ناظم الشریعه روز یکشنبه در گفت و گو با برنامه رادیویی تهران ورزشی در مورد حواشی حضور در تورنمنت تایلند گفت: مشکل ما این است هماهنگی ها باید مکتوب گردد و طبق آن برنامه ریزی کنیم. متاسفانه با وجود کوشش ها داود پرهیزگار رییس سابق کمیته فوتسال، به ما اعلام کردند که این رقابت ها لغو شده است. در ادامه گفتند با تاخیر برگزار می گردد و حالا هم فهمیدیم که قبل از جام جهانی برگزار می گردد.

وی ادامه داد: سال جاری سال بسیار شلوغی داریم و باید توجه بیشتری به تیم ملی فوتسال گردد. طبق برنامه ریزی باید 25 مرداد به ژاپن برویم و بازی محبت آمیز برگزار کنیم. سه هفته مانده به جام جهانی نیز قرار است یا به بلاروس برویم و یا آن ها به ایران بیایند.

سرمربی تیم ملی فوتسال افزود: با حضور در تورنمنت تایلند برنامه هایمان بهم می ریزد. آن ها دو تورنمنت برگزار می نمایند اما باید این موضوع را به صورت مکتوب به ما اعلام نمایند تا ببینیم چه اتفاقی در آینده رخ خواهد داد. قصد داریم تا در تیر ماه تورنمنتی در شیراز برگزار کنیم. برای اینکه پشیمان نشویم باید برنامه ریزی دقیقی انجام دهیم.

ناظم الشریعه توضیح داد: اولین موضوعی که در جلسه با رییس فدراسیون فوتبال و میرشاد ماجدی عضو هیات رییسه فدراسیون به آن اشاره کردم، تشکیل ستادی ویژه برای حمایت از تیم ملی فوتسال در جام جهانی بود. باید چند نفر از اعضای کمیته بین المللی هم در این کمیته باشند تا هماهنگی خوبی به وجود آید.

وی در مورد برگزاری لیگ برتر گفت: فعلا بازیکنان باید بعد از اتمام لیگ استراحت نمایند. بازیکنان تیم ملی باید از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی باشند. این نکات ریزی است اما بسیار اهمیت دارد. کارلوس کی روش همواره به جزییات اهمیت بسیار زیادی می داد. او می گفت که این جزییات تفاوت را ایجاد می نماید. ما باید به این موضوع توجه کنیم تا قوی تر از قبل شویم.

سرمربی تیم ملی فوتسال بیان کرد: یکی از کار های خوب شهاب الدین عزیزی خادم این است که با افراد سیاسی که مقام بالایی دارند جلسه برگزار می نماید. یکی از مسائل تیم ملی در این چند سال همین مسایل سیاسی بود. در جلسه ای که با رییس فدراسیون فوتبال داشتم، نیم ساعت اول به بیان مسائل و هجمه ها طی شد. مردم از ما توقع دارند و کار بسیار سخت است. فدراسیون باید از همه جا حمایت گردد تا بتنواند کارش را به خوبی انجام دهد.

ناظم الشریعه در سرانجام گفت: حضور در تورنمنت های ژاپن و تایلند تا کنون قطعی شده است. برنامه حضور ما در ژاپن به وسیله آن ها و به صورت رسمی اعلام می گردد. در شیراز نیز حضور یکی دو تیم تا کنون قطعی شده است. قصد داریم تیم هایی که به جام جهانی صعود نموده اند را به ایران بیاوریم.

منبع: ایرنا
انتشار: 29 خرداد 1400 بروزرسانی: 29 خرداد 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1678

به "خبرنگاران ناظم الشریعه: برای موفقیت در جام جهانی باید کمیته ویژه تشکیل گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ناظم الشریعه: برای موفقیت در جام جهانی باید کمیته ویژه تشکیل گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید