خبرنگاران پلمب یک باشگاه ورزشی در اهواز به خاطر عدم رعایت ابلاغیه وزارت ورزش

به گزارش تنها پیامک، اهواز - خبرنگاران - معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: یک باشگاه ورزشی به دلیل رعایت نکردن ابلاغیه وزارت ورزش در راستای پیشگیری از ابتلا به کرونا در اهواز پلمب شد.

خبرنگاران پلمب یک باشگاه ورزشی در اهواز به خاطر عدم رعایت ابلاغیه وزارت ورزش

ابراهیم نصیری صبح آدینه در گفت و گو با خبرنگار تنها پیامک گفت: در راستای پیشگیری از ویروس کرونا و حسب ابلاغیه تعطیلی اماکن ورزشی توسط اداره کل ورزش و جوانان خوزستان، امشب پس از بازدید میدانی یک باشگاه بدنسازی در اهواز تعطیل و پلمب شد.

وی با بیان اینکه پیش از این اعلام نموده بودیم به دلیل پیشگیری از ویروس کرونا فعالیت تمامی باشگاه ها باید تعطیل شوند گفت: امشب به همراه ماموران نیروی انتظامی و اماکن از 20 باشگاه ورزشی در سطح شهر اهواز بازدید به عمل آمد که این باشگاه بدون توجه به ابلاغیه وزارت ورزش مبنی بر تعطیلی باشگاه ها، به فعالیت خود ادامه می داد که توسط ماموران نیروی انتظامی پلمب شد.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان همچنین گفت: خوشبختانه بسیاری از باشگاه ها از ابلاغیه وزارت ورزش استقبال نموده و فعالیت خود را تعطیل نموده بودند که از همکاری آنها کمال تشکر را داریم. در این بین تعدادی که باز بودند تنها یکی 2 نفر در آنها بود که تذکر دادیم و آنها هم تمکین نموده و درب باشگاه ها را بستند.

وی با بیان اینکه سلامتی آحاد جامعه از جمله ورزشکاران برای ما بسیار مهم است گفت: اکنون بحث سلامتی جامعه در میان است و اگر باشگاهی مغایر با دستورالعمل رفتار کند به صورت جدی با آن برخورد می گردد.

برابر با ابلاغیه وزارت ورزش، تمامی مسابقات و فعالیت های ورزشی در اماکن برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا تا 15 اسفندماه تعطیل می باشند.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 فروردین 1399 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 822

به "خبرنگاران پلمب یک باشگاه ورزشی در اهواز به خاطر عدم رعایت ابلاغیه وزارت ورزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پلمب یک باشگاه ورزشی در اهواز به خاطر عدم رعایت ابلاغیه وزارت ورزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید