خبرنگاران کمالوند: نتایج معین کننده مدت حضورم در سایپا است

به گزارش تنها پیامک، تهران- خبرنگاران- سرمربی نو تیم فوتبال سایپا گفت: نتایج معین کننده مدت حضورم در سایپا است اما امیدوارم بتوانم با این تیم پیروز ظاهر شوم.

خبرنگاران کمالوند: نتایج معین کننده مدت حضورم در سایپا است

به گزارش خبرنگاران، فراز کمالوند در مورد جدایی ناگهانی اش از استقلال و تغییر سه باشگاه در چند ماه گفت: شغل ما مربیگری فوتبال است و یک مربی فوتبال از فردای خودش خبر ندارد.

وی ادامه داد: زمانی که من در شاهین بودم فرهاد مجیدی به من پیشنهاد داد و من به تیم پر افتخار استقلال آمدم. در 48 ساعت گذشته هم با سایپا صحبت هایی انجام دادیم و از امروز در خدمت سایپا هستم.

وی اضافه نمود: سرمربی استقلال فرهاد مجیدی است و حضور و عدم حضور من در استقلال تاثیر نخواهد داشت. فرهاد مجیدی مربی خوب باهوشی است. مسوول فنی فرهاد مجیدی است و من به اسم مشاور هر چیزی به ذهنم می رسید به او می گفتم. فکر نکنم حضور من تاثیری در این زمینه داشته باشد. استقلال با فرهاد مجیدی فینالیست آسیا خواهد شد.

مدیرفنی پیشین استقلال افزود: فرهاد مجیدی به بازی هجومی علاقه دارد و کیفیت استقلال در بخش حمله زیاد بود. تیم از نظر قوای جسمانی تحلیل نرفته بود. بازیکنان هم در آن آب و هوای گرم غیرت گذاشتند.

وی ادامه داد: نمی دانم چرا کنفدراسیون فوتبال آسیا هر سه روز یکبار مسابقات را برگزار کرد. راه های بسیار بهتری برای برگزاری آن وجود داشت.

کمالوند در مورد ایراداتی که به ساختار خط دفاعی استقلال گرفته می شد، افزود: بازیکنان در خط دفاع هم فوق العاده زحمت کشید. الان یعنی الاهلی که پنج گل از ما خورد ساختار تیمی اش ضعیف بود؟ من اعتقاد ندارم که ساختار دفاعی تیم مشکل داشته باشد. طرفداران دوست دارند بازی هجومی ببینند. هر چقدر بازی ها جلوتر رفت کیفیت بهتر شد. در گروهی که بسیار گروه سختی بود به اسم تیم اول توانستیم صعود کنیم و به طرفداران، مدیریت باشگاه و فرهاد مجیدی تبریک می گویم.

وی با اشاره به ملاقات آخر استقلال برابر الشرطه افزود: همه بازیکنانمان عملکرد خوبی داشتند. معمولا دیاباته پنالتی خراب نمی کرد اما قسمت بود در آن بازی استرس بیشتری به ما وارد گردد. مهم خوشحالی طرفداران بود و مطمئنم استقلال سال جاری پیروز ظاهر خواهد شد.

سرمربی سایپا در مورد نحوه جدایی اش از این تیم افزود: من زمانی که به استقلال رفتم با خواست مجیدی این رخ داد و برای جدایی ام هم اول فرهاد مجیدی موافقت کرد. من اطمینان دارم 1400 سال خوبی برای استقلال است.

وی در مورد مدت قراردادش با سایپا افزود: مربیان مدت قرادادشان معین نیست و نتایج زمان حضور یک مربی را معین می نماید. امیدوارم شرایط خوبی را برای سایپا ایجاد کنیم. من چند بار چنین تیم هایی را که در خطر سقوط بودند در جدول حفظ کردم و امیدوارم با سایپا هم پیروز به این کار شوم.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 مرداد 1400 بروزرسانی: 10 مرداد 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1759

به "خبرنگاران کمالوند: نتایج معین کننده مدت حضورم در سایپا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کمالوند: نتایج معین کننده مدت حضورم در سایپا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید