خبرگزاری فرانسه: زندانی فرانسوی از زندان ایران آزاد شد

به گزارش تنها پیامک، خبرگزاری فرانسه گفت که درتبادل زندانیان، ایران رونالد مارشال فرانسوی را آزاد کرد.

خبرگزاری فرانسه: زندانی فرانسوی از زندان ایران آزاد شد

به گزارش تنها پیامک، ایرنا به نقل از خبرگزاری فرانسه نوشت: دفتر امانوئل مکرون رییس جمهوری فرانسه گفت که مارشال فرانسوی به عنوان بخشی از مبادله زندانیان آزاد و راهی پاریس شد.

مکرون در اطلاعیه ای از آزادی مارشال که بیش از 9 ماه به اتهام نقض قوانین امنیتی در بازداشت به سر می برد، اظهار خرسندی کرد.

غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه روز جعه همزمان با نخستین روز سال نو و عید نوروز با انتشار اطلاعیه ای از بازگشت هموطن بیگناه ایرانی در زندان های فرانسه با تدابیر و پیگیری قوه قضاییه به آغوش خانواده خبرداد.

به گزارش مرکز رسانه ای قوه قضاییه، در نخستین روز سال نو و در آستانه فرخنده بعثت رسول عزت و رحمت، حضرت محمد مصطفی (ص) هموطن بی گناه ایرانی که با توطئه آفرینی عوامل امریکا در خاک فرانسه، مورد اتهامات واهی واقع و بدون تامین حق دفاع و رعایت موازین منصفانه دادرسی در یکی از زندان های فرانسه به حبس محکوم شده بود، در نتیجه پیگیری های بین المللی و تدابیر قوه قضاییه و با مبادله یک زندانی فرانسوی که به جرم جاسوسی در ایران زندانی بود، از زندان استکبار آزاد شده و به میهن عزیز اسلامی مان و آغوش عیدانه خانواده بازگشت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 881

به "خبرگزاری فرانسه: زندانی فرانسوی از زندان ایران آزاد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرگزاری فرانسه: زندانی فرانسوی از زندان ایران آزاد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید