خونسردی گوینده خبر چینی سوژه رسانه ها شد!

به گزارش تنها پیامک، خونسردی گوینده خبر یکی از کانال های تلویزیونی چین حین وقوع زلزله سوژه رسانه ها شد.

خونسردی گوینده خبر چینی سوژه رسانه ها شد!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی خبرنگاران؛ خونسردی گوینده خبر یکی از کانال های تلویزیونی چین حین وقوع زلزله در یکی از مناطق این کشور سوژه رسانه ها شد. هنگامی که این گوینده خبر در حال خواندن خبر بود ناگهان یک زلزله 5.1 ریشتری در شهر ژیچانگ در استان سی چوان رخ داد.

اما این گوینده خبر با وجود شدت این زلزله به جای آنکه استودیو را ترک کند تصمیم گرفت به خواندن خبر ادامه دهد. در ویدئویی که منتشر شده است این گوینده خبر رو به همکاران خود در استودیو می گوید: صبر کنید، صبر کنید، نترسید. اجازه بدهید این بخش خبری را به اتمام برسانیم.

این ویدئو بطور گسترده در شبکه های اجتماعی چین به اشتراک گذاشته شد. خونسردی این گوینده خبر که هویتش اعلام نشده است موجب شد تا این ویدئو به یکی از ویدئوهای پربازدید در شبکه های اجتماعی در چین تبدیل گردد و واکنش های زیادی نیز از طرف کاربران داشته باشد. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: نیازی نیست حین وقوع زلزله های کوچک بترسید و حین وقوع زلزله های بزرگ نیز نمی توانید فرار کنید.

با تور چین همراه باشید

بر اساس گزارش رسانه های محلی چین در این زلزله به هیچ فردی آسیبی وارد نشد. انتشار گسترده این ویدئو در شبکه های اجتماعی چین با واکنش این گوینده خبر نیز همراه بود. او در یکی از بخش های خبری که حضور یافته بود گفت که مردم باید حین وقوع زلزله از ریزش آوار در امان بمانند و کوشش نمایند در محل های امن پناه بگیرند.

او همچنین در مصاحبه با یکی از روزنامه های محلی چین گفت هنگامی که همکارانش اعلام خطر کردند او کاملا آرام بود. این گوینده خبر گفت که پس از این صحنه آنها استودیو را ترک کردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 اسفند 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 52

به "خونسردی گوینده خبر چینی سوژه رسانه ها شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خونسردی گوینده خبر چینی سوژه رسانه ها شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید