دانشگاه علم و صنعت در دوران کرونا 40 جلسه دفاعیه تشکیل داده است

به گزارش تنها پیامک، معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت گفت: طبق گزارشی که به ما اعلام شده است نزدیک به چهل دفاعیه کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه انجام شد که بخشی از آن حضوری و بعضی غیرحضوری برگزار شده است.

دانشگاه علم و صنعت در دوران کرونا 40 جلسه دفاعیه تشکیل داده است

ابوالفضل واحدی، معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه تنها پیامک گفت: بستر های الکترونیکی با توجه به شرایط موجود برای ارائه پروپوزال دانشجویان و دفاع از آن ایجاد شده است.

معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت ادامه داد: طبق گزارشی که به ما اعلام شده است نزدیک به چهل دفاعیه کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه انجام شد که بخشی از آن حضوری و بعضی غیرحضوری برگزار شده است.

واحدی با بیان اینکه مهلت دفاع از سرانجام نامه را برای دانشجویان کارشناسی ارشد افزایش داده ایم؛ توضیح داد: با توجه به فراهم شدن امکان دفاع غیرحضوری علاوه بر امکان دفاع حضوری همراه با تدابیر بهداشتی، مهلت دفاع از سرانجام نامه های دانشجویان این دانشگاه را که تنها تا اسفندماه 98 فرصت داشتند را تا 15 خرداد ماه 99 تمدید نموده ایم. دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی مهر 96 نیز با احتساب 5 نیم سال فارغ التحصیل خواهند شد.

معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت ادامه داد: همچنین دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی مهر 97، نیز که به دلیل شیوع ویروس کرونا، عملیات آزمایشگاهی، میدانی و یا حضور در آزمایشگاه تحقیقاتی له تاخیر افتاده است، از سنوات بهره مند می شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 30 خرداد 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 967

به "دانشگاه علم و صنعت در دوران کرونا 40 جلسه دفاعیه تشکیل داده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه علم و صنعت در دوران کرونا 40 جلسه دفاعیه تشکیل داده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید