دایی: هم کار ما سخت است هم کار استقلال، در بحث یاری به زلزله زده ها برخی سنگ اندازی کردند

به گزارش تنها پیامک، محمد دایی مربی تیم فوتبال سایپا گفت: بازی هفته نهم هم برای ما و هم برای استقلال بازی سختی خواهد بود.

دایی: هم کار ما سخت است هم کار استقلال، در بحث یاری به زلزله زده ها برخی سنگ اندازی کردند

محمد دایی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص آخرین وضعیت سایپا و تقابل با استقلال در هفته نهم لیگ برتر گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و تمرینات با نظم خاصی جلو می رود. فقط ما چند مصدوم داریم که تعدادی از آنها به این بازی نمی رسند و البته برخی دیگر هم در کوشش هستند تا خودشان را به بازی برسانند. مطمئناً اگر هم بازیکنی نرسد، قطعاً جایگزین های خوبی در تیم داریم و سعی می کنیم در بهترین شرایط به مصاف استقلال برویم.

وی در خصوص اینکه نظرش در مورد استقلال چیست تاکید نمود: استقلال تیم خوبی است و روز به روز شرایط بهتری پیدا می نماید. بازی هفته نهم هم برای ما سخت است و هم برای استقلال و نمی توان چیزی را پیش بینی کرد. با این حال ما هدفی جز شکست دادن استقلال نداریم. سایپا در هفته های آینده چند بازی سخت دارد و امیدوارم بهترین نتایج را بگیریم.

مربی با اشاره به اینکه برادرش برای دادن برخی توضیحات(مربوط به یاری به زلزله زده ها) به آگاهی احضار شده بود توضیح داد: من نمی توانم نظر خاصی در این مورد داشته باشم. علی این کار را برای دل خودش انجام داد و پیش قدم شد تا به هم وطن هایش یاری کند. او برای کارهایش سر کسی منت نمی گذارد و قصد داشت که به مردم خدمت کند. در بحث یاری به زلزله زده ها برخی سنگ اندازی کردند و البته همه چیز باید طبق روال قانونی اش جلو برود. در این ماجرا علی سعی کرد وظایف انسانی اش را انجام بدهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 بهمن 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 38

به "دایی: هم کار ما سخت است هم کار استقلال، در بحث یاری به زلزله زده ها برخی سنگ اندازی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دایی: هم کار ما سخت است هم کار استقلال، در بحث یاری به زلزله زده ها برخی سنگ اندازی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید