درخواست فرهاد مجیدی برای دریافت ارز دولتی تایید شد

به گزارش تنها پیامک، روز گذشته احمد امیرآبادی در توییتی مدعی شد فرهاد مجیدی، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایرانو باشگاه استقلال تهران برای دریافت ارز دولتی اقدام نموده بود. این اظهارنظر با واکنش فرهاد مجیدی همراه شد و او مدعی شد برای دفاع از حق خود از امیرآبادی شکایت خواهد نمود.

درخواست فرهاد مجیدی برای دریافت ارز دولتی تایید شد

احمد امیرآبادی فراهانی امروز در همین باره در جمع خبرنگاران گفت: یک ماه پیش یکی از وارد کنندگان غله کشور گزارشی مبنی بر اینکه یکی از بازیکنان سابق فوتبال در حال دریافت ارز دولتی برای شرکت هایی است که به نام خود او نیست به من ارائه کرد. این وارد کننده غله و نهاده های دامی حتی مدعی است که با فرهاد مجیدی در این باره درگیر شده است و به او گفته است که در این فضا و مکان به دنبال چیست؟ و بهتر است به حرفه و پیشه خود بپردازند.

فراهانی اضافه نمود: حراست صمت اعلام نموده است که فرهاد مجیدی در دو نوبت به دفتر خدمات بازرگانی مراجعه نموده و درخواست او به دستور یکی از مسوولان این وزارت خانه در کارگروه تخصیص ارز دولتی تایید شده است. 9 ثبت سفارش به نام شرکتی که به نام او نبوده، ولی در فهرست دریافت ارز دولتی قرار گرفته و پیگیری او برای دریافت ارز برای این شرکت ثبت شده است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در واکنش به ادعای مجیدی در ادامه گفت: مجیدی شاید صاحب شرکت یا عضو هیات مدیره نباشد، ولی او مراجعاتی برای دریافت ارز داشته که زمان حضور، افرادی که با او در این باره ارتباط داشتند و ارز دولتی که اختصاص یافته است، در وزارت صمت ثبت و تایید شده و اسناد آن هم موجود است.

فراهانی همچنین بیان کرد شخصی که از سوی مجیدی برای ثبت سفارش اقدام نموده بود، درخواست داشته تا این قائله ختم به خیر گردد: او درخواست حل این مساله با حضور مجیدی در مجلس را داشت و حتی شب گذشته یکی از نمایندگان مجلس دهم خواهان ملاقات شد و مدعی بود که آقای مجیدی ارز دولتی دریافت ننموده است. البته شاید اسمی از فرهاد مجیدی در بانک مرکزی نباشد، اما موضوع این است که یک فوتبالیست برخلاف حرفه خود در کشور پیگیر دریافت ارز دولتی برای یک شرکتی بوده و این موضوع هم اثبات شده است.

منبع:ایلنا

منبع: فرارو
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1346

به "درخواست فرهاد مجیدی برای دریافت ارز دولتی تایید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست فرهاد مجیدی برای دریافت ارز دولتی تایید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید