دیدار 36 نماینده مجلس با وزیر کشور و بررسی مسائل استانی

به گزارش تنها پیامک، 36 نماینده مجلس شورای اسلامی از استان های مختلف با وزیر کشور دیدار و درباره مسایل و مسائل حوزه های انتخابیه گفت وگو کردند.

دیدار 36 نماینده مجلس با وزیر کشور و بررسی مسائل استانی

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، 36 نماینده مجلس شورای اسلامی از استان های مختلف با احمد وحیدی وزیر کشور دیدار و درباره مسایل و مسائل حوزه های انتخابیه گفت وگو کردند.

در این دیدارها که در دفتر وزیر برگزار و از ساعت 18 تا 23.30 به طول انجامید، موضوعاتی همچون تقسیمات کشوری، مسایل اجتماعی، عمرانی و مساعدت برای توانمندسازی برخی شهرداری ها مطرح شد.

سید غنی نظری نماینده اردبیل هم با 9 شهردار درباره مهم ترین مسائل و مسایل حوزه انتخابیه خود با وحیدی به گفت و گو نشست.

همچنین مجمع نمایندگان استان مازندران در نشستی دو ساعته با وزیر کشور نقطه نظرات خود را درباره مسایل و مسائل این استان مطرح کردند.

وزیر کشور در شش ماهه گذشته با 200 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیدار داشته که برخی از این دیدارها در کمیسیون های مجلس و بیشتر آن در دفتر وزیر کشور اجرا شده است.

تعامل قوه مجریه با قوه مقننه برای حل مسائل مردم، در بالاترین سطح واقع شده است و وزیر کشور همواره بر ارتباط و تعامل با نمایندگان مجلس تاکید می کند که برگزاری نشست های متعدد با مجامع نمایندگان استان ها موید این رویکرد وزیر کشور در دولت سیزدهم است.

تاکید بر همدلی میان نمایندگان و مسئولان استانی، شناسایی دقیق مسائل مردم، بهبود شرایط معیشتی مردم، رونق اقتصادی و کاهش راستا اداری برای اشتغال زایی، دیگر نکات مطرح شده در این دیدارها بوده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2226

به "دیدار 36 نماینده مجلس با وزیر کشور و بررسی مسائل استانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار 36 نماینده مجلس با وزیر کشور و بررسی مسائل استانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید