دیوار ترامپ فروریخت

به گزارش تنها پیامک، وایرال شدن ویدئویی کوتاه از لحظه فروریختن بخش هایی از دیوار مرزی ساخت دولت ترامپ در مرز با مکزیک، بازتاب زیادی یافته است.

دیوار ترامپ فروریخت

بخشی از دیوار ترامپ در مرز با مکزیک در اثر توفان سهمگین هانا فروریخته است.

به گزارش تنها پیامک، وایرال شدن ویدئویی از لحظه فروریختن بخشی از دیوار مرزی با مکزیک بازتاب گسترده ای در رسانه ها و فضای مجازی داشته است.

این دیوار دیروز بر اثر بادهای شدید ناشی از توفان شدید هانا که طی روزهای گذشته ایالت تگزاس و آریزونا آمریکا را درنوردیده، فروریخته است.

منتقدان ترامپ طی ساعات گذشته فروریختن دیوار او در مرز مکزیک را دستمایه طنز و و کنایه قرار داده اند.

کاربران فضای مجازی در آمریکا اظهارات سابق ترامپ درباره نفوذ ناپذیری و استحکام دیوار مرزی با مکزیک را به تمسخر گرفتند و نوشتند این دیوار نه با پتک و عامل انسانی بلکه با باد فروریخت. گروهی دیگر نیز به رخنه روزانه دهها نفر از دیوارهای مرزی ایالت کالیفرنیا با بریدن موانع فلزی اشاره کرده و دیوار مرزی ترامپ را ناکارا و صرفا تبلیغاتی توصیف می کنند.

بیلی بالدوین هنرپیشه آمریکایی که 3 سال پیش ترامپ را متهم به آزار جنسی همسرش کرده با انتشار فیلم فروریختن دیوار مرزی ترامپ بر اثر توفان نوشت: مادر طبیعت دیوار ترامپ در مرز مکزیک را فروریخت. آیا فکر می کنید خدا با این نشانه می خواهد چیزی بگوید؟

برخی کاربران فضای مجازی در آمریکا نیز این اتفاق را یک نشانه دانسته اند؛ نشانه ای از افول ترامپ در آستانه انتخابات آبان ماه امسال و سرانجام دوران ترامپ و دیوار کشی های او در داخل و خارج ایالات متحده آمریکا.

خبرنگار واشنگتن پست نیز در توییتی نوشت، این فیلم که تاریخ و مکان دقیق آن تعیین نیست در ایالت تگزاس نبوده و احتمالا مربوط به بخشی از دیوار مرزی با مکزیک در ایالت آریزونا باشد.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

گفتنی است در بهمن ماه پارسال نیز بخشی از دیوار مرزی مکزیک در اثر باد فروریخته بود که ترامپ در واکنش به این اتفاق در توییتی نوشت؛ رسانه های جعلی این اتفاق ساده را بزرگ می کنند و سعی دارند این اتفاق را وحشتناک جلوه دهند. در حالی که علت حادثه این بود که پایه های بتونی این دیوار تازه ریخته شده و نمناک بود و در اثر وزش باد های شدید فرو ریخت، که برای همیشه تعمیر شد.

ترامپ بدون کنگره دیوار مرزی را احداث می کند

رویترز: 21.6 میلیارد دلار؛ هزینه احداث دیوار ترامپ

واکنش ترامپ به فروریختن بخشی از دیوار مرزهای جنوبی

منبع: عصر ایران
انتشار: 1 مهر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1163

به "دیوار ترامپ فروریخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیوار ترامپ فروریخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید