رئیس سازمان میراث فرهنگی از فرمانده یگان حفاظت تجلیل کرد

به گزارش تنها پیامک، هم زمان با فرارسیدن هفته نیروی انتظامی، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی تجلیل به عمل آورد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی از فرمانده یگان حفاظت تجلیل کرد

به گزارش خبرنگار تنها پیامک، علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری، با اهدای لوحی به سردار سرتیپ دوم پاسدار، امیر رحمت الهی فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی از خدمات او به مناسبت هفته نیروی انتظامی قدردانی کرد.

در متن لوح اهدایی معاون رئیس جمهوری به فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی آمده است:

ضمن گرامی داشت هفته نیروی انتظامی و ارج نهادن به مقام شامخ دلاورمردان عرصه حماسه و ایثار و رهروان راستین حق و عدالت. به گمان پایداری و اعتلای مواریث تاریخی - فرهنگی کشور به عنوان حلقه اتصال نسل ها، مرهون مساعی ارزشمند کوششگرانی است که همیشه در سایه تعاملات مستمر و اقدامات متعهدانه در جهت اعتلای سرمایه های گرانقدر این مرز و بوم گام نهاده اند.

بدیهی است از مهمترین مقوله های اثر گذاری در اجرای سیاست های راهبردی یگان حفاظت و توفیق حاصله در راستای اهداف غائی سازمان، مرهون مدیریت داهیانه جنابعالی و برایندی نیکو از صحت عمل مجموعه پر کوشش فرماندهان و کارکنان یگان به عنوان بازوی توانمند در عرصه های مختلف کار و فعالیت در سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و نیز کمک رسان در ارائه برترین مظاهر خدمت در جای جای ایران اسلامی می باشد.

امید است با اتکال به حضرت باری تعالی و بهره مندی از الطاف امام عصر (عج) در پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی در تمامی عرصه های زندگی پیروز و موید باشد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 24 شهریور 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 241

به "رئیس سازمان میراث فرهنگی از فرمانده یگان حفاظت تجلیل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس سازمان میراث فرهنگی از فرمانده یگان حفاظت تجلیل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید