رضا مهاجری: تیموریان خودش خواست از جمع ما جدا شود، تمام راه های گلزنی فولاد را بسته بودیم

به گزارش تنها پیامک، محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی گفت: آندرانیک تیموریان خودش خواست که از جمع مان جدا شود و در تمرینات از ما خداحافظی کرد.

رضا مهاجری: تیموریان خودش خواست از جمع ما جدا شود، تمام راه های گلزنی فولاد را بسته بودیم

محمدرضا مهاجری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره دیدار دیروز تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: بازی خوبی بود. تیم فولاد خوزستان یکی از تیم های بسیار خوب لیگ از لحاظ ساختار و بازیکن است و مقابل ما هم بازی خوبی انجام دادند.

وی افزود: در بازی دیروز فولاد تمام سعی خود را کرد که سه امتیاز را کسب کند. ما هم با توانی که داشتیم، سعی کردیم بازی را کنترل کنیم. در نهایت یک امتیاز باارزش خارج از خانه مقابل تیم خوب فولاد کسب کردیم که نمی تواند نتیجه بدی باشد.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز ادامه داد: بچه های ما در نیمه اول به دلیل گرمای بیش از حد بدن شان سنگین بود، اما در نیمه دوم شرایط شان بهتر شد و بازی بهتری مقابل فولاد انجام دادیم و چند موقعیت گل و یک پنالتی منجر به گل هم به دست آوردیم. در مقابل هم مدافعان ما تمام راه های گلزنی را روی هافبک ها و مهاجمان فولاد بسته بودند، ولی در لحظات پایانی بازی روی یک غفلت گل تساوی را دریافت کردیم. متأسفانه بازیکنان ما بعد از پنالتی که گل کردیم، فکر کردند که بازی تمام شده است.

مهاجری همچنین در ادامه اظهار داشت: ما در بازی دیروز چهار بازیکن اصلی مان را به دلیل مصدومیت و محرومیت نداشتیم و این موضوع در نحوه بازی مان تأثیرگذار بود، ولی با تمام این مسائل باید بگویم که محسن یوسفی و مسیح زاهدی با مصدومیت برای ما بازی کردند و از جان مایه گذاشتند.

وی در پاسخ به این سؤال که چه زمانی مصدومان به شرایط بازی برمی گردند، گفت: اسماعیل فرهادی از هفته آینده به تمرینات برمی شود، ولی پیمان بابایی مدت زمان مصدومیتش بیشتر طول می کشد و معین نیست چه زمانی به تمرینات باز خواهد گشت.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز درباره موضوع فسخ قرارداد آندو تیموریان با ماشین سازی مطرح نمود: آندو بازیکن بسیار خوبی است. درست است که مدتی از شرایط بازی به دور بوده، ولی تمریناتش را خیلی جدی پیگیری می کرد. آندو خودش خواست که از جمع ما جدا شود و در تمرینات از تیم مان خداحافظی کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 بهمن 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 24

به "رضا مهاجری: تیموریان خودش خواست از جمع ما جدا شود، تمام راه های گلزنی فولاد را بسته بودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضا مهاجری: تیموریان خودش خواست از جمع ما جدا شود، تمام راه های گلزنی فولاد را بسته بودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید