رنجبر: هدفم کسب صندلی خوب در بازی های پاراآسیایی اندونزی در رشته کامپوند است

به گزارش تنها پیامک، نایب قهرمان بازی های پارالمپیک ریو پس از تغییر رشته از ریکرو به کامپوند گفت : تمام تلاشم بر این است که در بازی های پاراآسیایی 2018 جاکاراتای اندونزی خود را در رشته کامپوند مطرح کنم.

رنجبر: هدفم کسب صندلی خوب در بازی های پاراآسیایی اندونزی در رشته کامپوند است

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

ابراهیم رنجبر در گفت وگو با تنها پیامک، درباره حضورش در رشته کامپوند، اظهار کرد: مدت سه ماه است که این رشته را شروع نموده ام و از شروع سال جدید تاکنون در اردوهای تیم ملی رشته ریکرو شرکت ننموده ام. البته چون هدفم رشته کامپوند است، سعی خواهم کرد در این اسلحه نیز خود را به شرایط آمادگی بالایی برسانم تا همان طور که در رشته ریکرو از سال 2006 تا به الان خود را مطرح کردم در کامپوند نیز به عنوان یکی از بهترین کمانداران شناخته شوم.

وی در پاسخ به این پرسش که چه عاملی سبب شد بعد از سال ها فعالیت در رشته ریکرو به دنبال تغییر رشته باشد و پیروزیت خود را در رشته کامپوند چگونه ارزیابی می نماید؟ خاطر نشان کرد: هر کدام از این اسلحه ها سختی کار خود را دارد و از نظر تکنیک متفاوت از یکدیگر هستند. این طور نیست که اگر کسی در ریکرو پیروز است، حتما در کامپوند نیز پیروز گردد. من به خاطر علاقه ای که به رشته کامپوند داشتم بعد از سال ها فعالیت در رشته ریکرو سعی کردم وارد رشته کامپوند شوم تا صندلی خود را در این رشته نیز مورد ارزیابی قرار دهم. البته برای حرفه ای شدن در این رشته فکر می کنم یک سال زمان احتیاج است تا خود را بتوانم به سطح تیم ملی برسانم.

رنجبر همچنین پیرامون این پرسش که آیا در رقابت های جمهوری چک و جهانی چین شرکت خواهد نمود، گفت : چون هدفم شرکت در رشته کامپوند است، به طور قطع دیگر نمی توانم در این دو تورنمنت مهم حضور داشته باشم. در حال حاضر زیر نظر احمدی (مربی سابق تیم ملی کامپوند) فعالیت خود را شروع کردم و تمام تلاشم بر این است که ابتدا خود را در بازی های پاراآسیایی 2018 اندونزی مورد ارزیابی قرار دهم و سپس برای پارالمپیک 2020 خود را آماده کنم. البته برای حضور در رقابت های پاراآسیایی 2018 اندونزی ابتدا باید در رقابت های انتخابی تیم ملی شرکت کنم و بتوانم در رشته کامپوند وارد تیم ملی شوم و سپس به اهداف پیش بینی شده خود که همان کسب مدال است، دست پیدا کنم.

نایب قهرمان بازی های پارالمپیک ریو در پاسخ به این پرسش که چقدر تصور می نماید در رشته کامپوند نیز همانند ریکرو پیروز باشد، گفت : برای ارزیابی تا حدودی زود است و من تا زمانی که در رقابتی شرکت نکنم، نمی توانم به صراحت بگویم که کسب مدال در رشته کامپوند برای من همانند ریکرو راحت است. در حال حاضر دوران آموزش ابتدایی این رشته را سپری می کنم و تا رسیدن به صندلی حرفه ای به زمان بیشتری احتیاج دارم تا ببینم شرایطم در این رشته در آینده چگونه خواهد بود.

رنجبر در سرانجام درباره آسیب دیدگی خود که قبل از بازی های پارالمپیک ریو از ناحیه کتف دچار مصدومیت شده بود، گفت : مشکل آسیب دیدگی ام کاملا مرتفع شده است و بعد از بازی های پارالمپیک با ریکاوری خوبی که داشتم و تمرینات سبکی که انجام دادم توانستم از نظر جسمانی خود را به شرایط آمادگی خوبی برسانم. امیدوارم در آینده بتوانم در رشته کامپوند همانند ریکرو صندلی خوبی را در رقابت های آسیایی و جهانی کسب کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 دی 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 532

به "رنجبر: هدفم کسب صندلی خوب در بازی های پاراآسیایی اندونزی در رشته کامپوند است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رنجبر: هدفم کسب صندلی خوب در بازی های پاراآسیایی اندونزی در رشته کامپوند است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید